Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

horoskopastro

Beran

Těšte se na prodloužený víkend. V pátek dokážete své myšlenky správně formulovat a vyslovit takovým způsobem, abyste své okolí účinně přesvědčili. V neděli se nesnažte nic dělat násilím, obrátí se to proti vám.

Býk

Začátkem týdne budete sršet optimismem a pokud jste zamilovaní, bude to z vás zářit velmi výrazně. Ve čtvrtek se uvolníte, přestanete cokoli řešit a budete se poddávat tomu, co se děje.

Blíženci

V pondělí zůstaňte při zemi, i když vás může potkat nějaká šťastná náhoda. V úterý hrozí nebezpečí, že něco podstatného přehlédnete, protože nebudete dobře soustředění.

Rak

V pondělí se možná budete věnovat úklidu a domácím pracím a s pocitem, že při tom správně odpočíváte. Ve čtvrtek budete ochotní pomoci každému, kdo se dostane do problémů.

Lev

Začátkem týdne vás popadnou záchvaty velkorysosti, za vaši štědrost vás budou lidé obletovat a velebit. Ve čtvrtek si dopřejte kulturní zážitek, který bude opravdu stát za to.

Panna

Začátkem týdne budete fungovat jako dobře seřízené stroje, jen s tím nebudete spokojení, všechny úspěchy vám možná budou málo. Zamyslete se nad tím, zda vám to honění a vyčerpání stojí za to.

Váhy

Pokud budete mít pocit, že se některé věci málo hýbou, nedáte svému okolí pokoj, dokud dotyčné nedotlačíte k činnosti. Koncem týdne nežeňte nic do krajností.

Štír

V pondělí nastane mimořádná konstelace pro ty, kteří se narodili okolo 30. října. Možná vám svět leží u nohou, ale možná máte tak velká očekávání, že vám není nic dost dobré.

Střelec

V úterý si budete příliš jistí svou pravdou, nebudete se s ní tajit. Přitom možná přehlížíte zcela evidentní skutečnosti, které vás nepříjemně zaskočí.

Kozoroh

Tento týden může být velmi příjemný a vydařený. Snažte se na své blízké usmívat a plnit jim jejich přání. Společně strávený čas pak bude za odměnu.

Vodnář

V úterý se vám budou informace různě mísit a ztrácet přehlednost, raději se opakovaně zeptejte, ať neuděláte zbytečnou chybu. V pátek se nebijte říkat věci přímo a nahlas.

Ryby

Začátkem týdne se můžete cítit velmi oblíbení a hýčkaní. Ve čtvrtek a v pátek budete intenzivně prožívat blízkost a vzájemné propojení s některými lidmi.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300