Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Beran

V pondělí a v úterý budete důsledně realizovat to, co jste si naplánovali. Od středy budou vaše rozhodnutí daleko méně předvídatelná. V neděli možná půjdete i proti vlastnímu pohodlí.

   horoskopastro

Býk

Hlavou v tomto týdnu nic moc nevykoumáte, raději spolehněte na sílu své osobnosti a tvařte se sebejistě. O víkendu se podívejte na stará oblíbená místa, prospěje vám i vycházka v přírodě.

Blíženci

Při svých krocích si nezapomeňte klást otázku, zda má vaše činnost smysl a kam to všechno povede. I když některá rozhodnutí se mohou zdát bláznivá, vy byste měli vědět, že je to správné.

Rak

Vědomí, že s některými věcmi nepohnete, vás může přivádět do stádia určité odevzdanosti nebo letargie. Kouzlo spočívá v umění najít si svůj svobodný prostor k realizaci, ať jste kde jste.

Lev

Začátkem týdne můžete mít různé motivace k prosazení své vůle, ale nakonec vyberte řešení, které bude vyhovovat co nejvíc zúčastněným lidem. O víkendu můžete někomu dobře poradit.

Panna

V pondělí rádi ustoupíte průbojnějším jedincům, kteří jednají s jistotou a přesvědčením. Sami z toho budete mít dost dobrý užitek. V sobotu se vám bude dařit při domácích pracích.

Váhy

Vaše role „morální hlídky" bude opět v tomto týdnu velmi důležitá. Víte, co je správné a neváháte se postarat ani o to, aby to věděli lidé z vašeho okolí.

Štír

Kdo má v pondělí narozeniny, bude se v příštím roce cítit dost důležitý a bude mít svůj způsob seberealizace pod kontrolou. Kdo má narozeniny v druhé polovině týdne, neměl by se bát prosazovat své tvůrčí nápady.

Střelec

Za každou bezstarostnou radost teď můžete draze zaplatit. Buďte si stále vědomi své odpovědnosti za to, co děláte, a nespoléhejte na to, že vás někdo ohlídá nebo upozorní.

Kozoroh

V pondělí a v úterý se řiďte svým zdravým rozumem, od středy se může trochu vytrácet. V sobotu a v neděli budou spokojení sami se sebou a možná i se svou finanční situací Kozorozi narození 18.-20. ledna.

Vodnář

V pondělí a v úterý budete podřízení svým momentálním náladám. od středy budete mít chuť dělat některé obvyklé věci s příchutí neobvyklosti. O víkendu kontaktujte své staré známé.

Ryby

Pro některé z vás bude stále těžší vstávat do nepříznivého a ne vždy přátelsky naladěného světa. Nesahejte po prášcích ani po sklenkách alkoholu, zkuste naladit správnou hudební stanici.

Zdroj: Astrologie

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300