Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

horoskopastro

Beran

Potřebujete-li v domácnosti něco opravit nebo dodělat, už to neodkládejte. Ve středu budete muset vyřešit nějakou praktickou komplikaci, ale s pomocí to zvládnete. V neděli posnídáte vtipnou kaši.

Býk

V pracovních dnech se snažte přemýšlet nad svými plány, vše si rozmyslete a připravte, bude se to brzy hodit. Také vám půjde od ruky úklid a třídění nepotřebných věcí.

Blíženci

V tomto týdnu z vás bude vyzařovat sebejistota a přesvědčení, že vše vymyslíte a zvládnete. Věnujte pozornost i svému vzhledu a stylu vystupování. V neděli se uvolněte a buďte sví.

Rak

I přes veškerou snahu o diplomatické našlapování se vám možná začátkem týdne podaří rozvířit velmi nepříjemné kalné vody. Možná tím přispějete k tomu, že se něco vyřeší.

Lev

I v tomto týdnu dávejte přednost mírnému přesvědčování než přímému útoku. Vaši protivníci mohou mít nějaká esa v rukávu. V neděli se neberte zbytečně moc vážně.

Panna

Pokud jste narození po 16. září, prospěje vám větší péče o váš vzhled, vaše zdraví a celkovou fyzickou pohodu, která se přenese i do celkové spokojenosti. V neděli se nezlobte na ty, co vám trochu nabourají program.

Váhy

Máte-li narozeniny v pondělí nebo v úterý, pak možná budete muset zabojovat s nějakým nenápadným nepřítelem ve svém nitru. Nenuťte sami sebe k něčemu, co vůbec není nutné.

Štír

Dostanete-li se do střetu s mocnější silou, můžete přesto zvítězit díky zákulisním taktikám. Vaše vztahy to ale poškodí, proto zvažte, zda toho máte zapotřebí.

Střelec

Pokud jste narození okolo 14. prosince, pak nedělejte nic zbytečného. Potřebujete dobře rozmýšlet, co je pro vás důležité a co je na čase opustit. Pořádek dělá přátele a za vše se platí.

Kozoroh

V tomto týdnu můžete doplatit na svou nepozornost nebo nedostatek pokory. Co děláte, dělejte důkladně a s rozmyslem, nesnažte se za každou cenu prosadit něco, co jde ztuha.

Vodnář

Když nebude stačit úsměv k tomu, aby bylo po vašem, napněte síly při diplomatickém vyjednávání. Bude těžko posoudit, kdo má lepší šance na výhru. Pozor na nerovný boj.

Ryby

Začátkem týdne bude těžké odolávat výslechům a nepříjemným otázkám. Proč byste se trápili něčím, co se vás až tak netýká? O víkendu si udělejte pohodlí a dejte přednost klidnému povídání před akčním programem.

Odkaz: Astrologie

 

 

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300