Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Beran

Možná to, co byste nejvíc chtěli změnit, to půjde změnit nejhůř. Ve čtvrtek budete postaveni před hotovou věc, která se vám nemusí zamlouvat. V pátek ať za vás mluví skutky.

   horoskopastro

Býk

Plíživá tma ráno a večer na vás nepůsobí nijak povzbudivě, ale V úterý se vám přesto může nálada zvednout. Důvodem může být pracovní úspěch nebo výhodná domluva o spolupráci.

Blíženci

Pokud míváte po ráno pocit, že vše nemůžete během dne stihnout, dejte si záležet na práci s časovým plánem. Vytvořte si rezervy na nečekané události a důkladně zredukujte to, co budete dělat.

Rak

Každý sluneční paprsek vítejte s nadšením a barevné listí fotografujte očima. V úterý se nebraňte poetickým přirovnáním ve všedních situacích. V neděli si přiznejte ryzí skutečnost.

Lev

Začátek týdne vypadá slibně, stačí pojmout správnou myšlenku a realizace se spustí skoro sama od sebe. Ve čtvrtek budete ochotni zvýšit hlas tehdy, když vám někdo bude chtít upřít vaše práva.

Panna

Důležité chvilky si naplno vychutnejte a prožijte. Možná se už nebudou opakovat. V pátek se nebojte jasně a nahlas říct svůj názor a doložte ho jasnými skutky. V neděli nebude mít cenu o některých věcech diskutovat.

Váhy

V úterý se dokážete na věci podívat objektivně, přesto se vás budou osobně silně dotýkat. Pokud máte v sobotu narozeniny, nehleďte v příštím roce na obvyklé normy a pravidla, protože vy z nich můžete klidně vystoupit.

Štír

Díky Venuši, která na vás působí, si dokážete lépe utřídit životní hodnoty a lépe odhadnete svá vlastní pozitiva. V pátek se soustřeďte na podstatné informace, držte se toho, co je vám jasné.

Střelec

Pro co se v úterý nadchnete, za tím si půjdete s dlouhodobou vytrvalostí. A nebojte se do toho zamíchat odvážnější představy, které se blíží k utopii. V sobotu se postavte všem strnulým zpátečníkům.

Kozoroh

Možná okolo sebe slyšíte námitky, že jste neústupní nebo že jdete za svým na úkor radosti ze života. Může to být i tím, že druzí vaši vnitřní radost a uspokojení z práce prostě nevidí.

Vodnář

Začátkem týdne více vnímejte své tělo a jeho potřeby, nepotřebujete komplikovat svůj život zbytečným nachlazením nebo zápolením s nemocemi. V sobotu se snažte brzdit ty, kteří neberou ohledy na ostatní.

Ryby

V úterý můžete zcela nenápadně něco velmi důležitého prosadit. A dokážete druhé lidi přimět k zamyšlení. V sobotu budete žehlit něco, co se pokazilo díky některým horkým hlavám.

Zdroj: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300