Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Beran

Začátkem týdne vás možná přepadne chuť dokázat sám sobě, že jste v něčem opravdu dobří. V úterý v poledne se ukáže, zda to půjde nebo ne. O víkendu budete mít dostatek síly na sportovní aktivity.

   horoskopastro

Býk

Začátkem týdne nebudete chtít řešit žádná obtížnější témata, budete fungovat spíš automaticky a plynule. V pátek odpoledne nebudete mít pochopení pro nářky druhých, zejména, pokud si sami budete připadat odstrčení.

Blíženci

V pondělí můžete perlit díky vtipným poznámkám třeba i na vlastní účet. Podstatné informace vám ale mohou uniknout, což v úterý zaznamenáte jako praktickou nepříjemnost.

Rak

Na většinu úkolů budete potřebovat prostor a klid. Věnujte větší pozornost tomu, abyste vhodné podmínky pro to, co teď považujete za důležité. V rušnějších částech dní si ale užívejte společnost a nevyčítejte si, že nepracujete.

Lev

Dopřejte lidem ve svém okolí dostatek svobody. S volnější atmosférou se jim budou lépe vymýšlet nové postupy a inovace. V neděli se budete muset ponořit hlouběji do svých myšlenek a něco si přiznat.

Panna

Pokud jste zamilovaní, asi vám nevadí, když nestíháte termíny a zapomínáte na povinnosti. Nějaký praktický problém se může projevit během úterka. V pátek vám může komplikovat přípravy na víkend starost o děti.

Váhy

I v tomto týdnu vás bude uklidňovat skutečnost, že cokoli na vás padne, můžete řešit s přáteli, kteří pro vás vždy mají vlídné slovo a pochopení. V pátek raději riskujte neshody, než abyste pořád jen ustupovali.

Štír

Dobře se vám v tomto týdnu bude jednat s pragmatickými Kozorohy. Možná vás dokonce inspirují a pomůžou v mnoha ohledech odpoutat od země. V neděli večer se snažte o problémech aspoň mluvit.

Střelec

V pondělí a v úterý budete mít potřebu vše říkat na rovinu tak, jak to cítíte. V úterý vám to ale někdo, kdo se bude cítit dotčený, nepříjemně spočítá. Noc z pátka na sobotu do vás vlije novou sílu.

Kozoroh

Do řeči vám možná příliš nebude, ale vaše skutky budou více než výmluvné. Pokud vás někdo nebude stále brát dost vážně, v neděli pocítí, jakou pravdu ve skutečnosti zastáváte.

Vodnář

V tomto týdnu budete mít cit a nápady pro různé romantické skutky. Nebojte se rozvinout vlastní fantazii. Kdo má koncem týdne narozeniny, měl by ve svém životě některé pohledy dost obnovit.

Ryby

V tomto týdnu se vám může dařit ve finančních a pracovních záležitostech. V pátek se snažte věnovat milované osobě a plnit jí všechna možná přání. V neděli si ale dávejte pozor na jazyk!

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300