Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Beran

Stojíte před výzvami, které rozhodně neslibují rychlý a snadný úspěch. Budete se muset pořádně zakousnout do velkého sousta. Do pátku se snažte vytvořit volný manipulační prostor.

   horoskopastro

Býk

Vaše plány se teď týkají především vaší práce a ambicí uspět, ale citové záležitosti vám chvílemi brání na cokoli se pevně soustředit. O víkendu se možná dočkáte romantické odměny.

Blíženci

Možná si už neděláte velké naděje poté, co opakovaně vaše přání nevyšla. Sobotní ráno vám otevře nové možnosti, tak se nebojte začít znovu a lépe. Důležité je, že vám někdo fandí.

Rak

Během pracovního týdne snadno zvládnete to, do čeho se v pondělí s chutí pustíte. Myslete na to, že důležité dílčí kroky není možné přeskočit. O víkendu vám prospěje aspoň půl dne nečinnosti.

Lev

Začátkem týdne se budete cítit povolaní k tomu, abyste napravovali křivdy světa. Ale ve skutečnosti vás čeká obyčejná, drobná, leč užitečná práce. Ve středu večer pozor – mohou vám docházet síly.

Panna

Merkur je stále na vaší straně, dává vám při práci jistotu obratné ruky a při přemýšlení dobrý analytický přístup. Ve čtvrtek budete mít příležitost spojit rozum s citem a přirozeným vnímáním světa.

Váhy

Máte v pondělí narozeniny? Pak se možná vezete na vlně optimismu a velkých očekávání. Zbystřete, pokud si připadáte neohrožení! Kdo má narozeniny v sobotu, asi neví, co vlastně chce, ale to se brzy spraví.

Štír

Venuše vám pomáhá vnímat své světlejší stránky. Snažte se o to, aby je naplno vnímalo také vaše okolí. Buďte pozorní a víc mluvte o svých přáních. Budete mít naději, že je někdo splní.

Střelec

V pondělí budete ochotní bojovat za svou pravdu a za spravedlnost. Až vás největší nadšení opustí, zjistíte, že vás čeká tvrdá práce. V sobotu večer si něco přejte, ale své přání vyslovte nahlas.

Kozoroh

Pokud máte chuť překonat sami sebe, v tomto týdnu se vám může díky velkému úsilí něco podobného opravdu podařit. Ve středu budete možná ztrácet jistotu, ale pátek vás znovu povzbudí a nastartuje.

Vodnář

Týden je vhodný pro nové tvůrčí nápady a jejich realizaci. Nechte se inspirovat, povzbudit a nasměrovat někým ze znamení Vah. Od Štírů můžete čekat vyznání i výčitky.

Ryby

Přelom září a října je vhodný k výběru volna a příležitostnému odpočinku, zejména, pokud nejste zdravotně zcela v pořádku. Koncem týdne vám pomůže něčí tichá podpora.

Zdroj: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300