Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Beran

V druhém zářijovém týdnu může poklesnout nadšení, ale uklidní vás lepší představa o vašem nastávajícím pravidelném rytmu aktivit. V neděli někoho neminou trampoty v lásce.

   horoskopastro

Býk

Silná touha dát vše do souladu a udržet přehled a pořádek bude uspokojena jen občas. Ve středu budete mít příležitost nastavit pravidla hospodaření. V neděli se budete možná zbytečně trápit pocity odmítnutí.

Blíženci

V tomto týdnu budete muset postupovat pomalu a často budete řešit nedodělané drobnosti. Vše si dobře propočítejte a naplánujte. A když se vám něco nelíbí, zkuste o tom pomlčet.

Rak

Hezká slova mohou být mírnou náplastí na citové bolesti. Snažte se vidět i světlé stránky toho, co vás trápí. Ve čtvrtek budete na vlastní kůži pociťovat nedostatek podpory pro vaše přání.

Lev

Pokud se stále jen upínáte na nějakou vidinu budoucnosti, v tomto týdnu je potřeba udělat razantní rozhodnutí. Možná bude potřeba plány ořezat, možná pro ně budete muset obětovat víc, než jste plánovali.

Panna

Pokud máte tuto středu narozeniny, věřte si a posilujte svou pozici. Ve finančních záležitostech sázejte na jistotu s menším ziskem. V neděli večer se snažte překonat pocity žárlivosti.

Váhy

Druhý zářijový týden vás plně zaměstná, budete těžko hledat chvilku klidu. Stále budete něco vylepšovat, budete řešit, jak vypadáte a jak vás druzí vnímají. V neděli raději nic nikomu nevyčítejte.

Štír

Spousta lidí okolo vás se vám snaží podat pomocnou ruku. Nehrajte si na dokonalé a spolu s pomocí můžete prohloubit přátelské a kolegiální vztahy. Brzy budete moci vše oplatit.

Střelec

Duševní práci se snažte střídat s odpočinkem v pohybu. Ve čtvrtek a v pátek se bude střídat nadšení pro nějakou věc s pocitem nutnosti překonávat obtížné překážky. V neděli si doma vyříkejte vzájemné křivdy.

Kozoroh

I v nabitém programu se snažte chvílemi zapomenout na starosti a úkoly a trochu si zasnít o něčem, co nemáte, a co byste si přáli. Když na něco zapomenete, neobviňujte se, nic se neděje.

Vodnář

Ve středu budou vládnout a rozhodovat ti, co stojí pevně na zemi a umí ostatní dobře zorganizovat. Prospěch z toho ale budou mít všichni. V neděli budete bezradní, pokud vás vaši blízcí zahrnou výčitkami.

Ryby

Pokud dlouhodobě neřešíte nějaký problém, v tomto období vás možná nepříjemně přitlačí ke zdi. Nezbývá, než se obrátit někam o pomoc. V neděli na vás možná dolehne to, když vás druzí odmítnou.

Zdroj: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300