Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Beran

Konec prázdnin bude celkem příjemný, možná už se někteří nebudou moci dočkat nového začátku. V pátek 2.září se dostaví první rozčarování. Možná si nebudete zcela jistí, jak tohle zvládnete...

   horoskopastro

Býk

Začátkem týdne si budete pochvalovat věcnou komunikaci a dobře fungující potřebné státní instituce. Ve čtvrtek může zavládnout trochu zmatek a pochybnosti, zda jsou věci správně nastavené.

Blíženci

V pondělí budete vesele vtipkovat a ani vaši nepřátelé nebudou vypadat jako někdo, kdo by vás mohl teď ohrozit. V pátek trochu doplatíte na svůj chaos ve věcech a nepořádek v účtech.

Rak

V pondělí ráno bude panovat výborná nálada – takže se vám bude spousta věcí dařit sama od sebe. V úterý projevte trochu víc nadšení pro dobré nápady, můžete se tvořivě vyřádit.

Lev

Začátek týdne byste měli strávit především v pracovním duchu, případná nečinnost povede jen k nespokojeným poznámkám. V pátek dobrovolně odevzdejte vše, co vám nepatří a rozlučte se i s tím, co můžete někomu věnovat.

Panna

V tomto týdnu svými skutky dejte jasně najevo, co je pro vás důležité. Kdo má narozeniny 2. září, toho možná čeká rok, kdy se hodně zapotí, ale přesto nebude spokojený s výsledky.

Váhy

Od úterka můžete zářit díky svému vyladěnému vzhledu všude, kam přijdete. Nepotřebujete vynikat žádnou extravagancí, ale pečlivá důslednost bude vidět na první pohled.

Štír

Poslední srpnové dny se snažte dodělat všechny nepříjemné úkoly, které už měly být hotové. Ve čtvrtek se optimisticky nadechněte a pusťte se do něčeho nového. V pátek večer možná zatočíte s nějakým praktickým problémem.

Střelec

Konec srpna vám bude připadat celkem nadějný, ale brzy se velmi snadno zvrtne bohorovný klid ve stresující zmatek. Možná se toho po vás chce hodně a vám se zodpovědné omezování vůbec nezamlouvá...

Kozoroh

Začátek školního roku vás může zastihnout nepřipravené, jak jste mohli zapomenout na úkoly, které už z minula velmi dobře znáte? Děti teď navíc potřebují vaší podporu, neviňte je za své omyly.

Vodnář

Nebraňte se činnostem, které budete dělat poprvé. Proč byste nemohli v tomto týdnu umýt okna nebo slisovat mošt? Škoda každé dobré zkušenosti, kterou byste mohli projít!

Ryby

Přelom srpna a září vám dá zabrat. Některá probuzení z prázdninové pohody budou trochu bolestná. V pátek budete cítit tíhu břemen, na která si budete připadat slabí.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300