Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Beran

V pondělí budete stále jako na trní, ale když se zaměříte na praktické úkoly, budete v nich excelovat. Ve středu budete mít potřebu všechny organizovat a poučovat, ale v pátek zjistíte, že to byla zbytečná ztráta energie.

   horoskopastro

Býk

Je vhodný čas na třídění předmětů v domácnosti, případně pořádný úklid, do kterého se vám v krásných letních dnech nechtělo. V sobotu můžete mimořádně zazářit, možná i něco vyhrát.

Blíženci

V tomto týdnu budete mít příležitost objektivně posoudit, co má šanci na úspěch a co ne. Čím víc se budete snažit o něco obtížného, tím budete narážet na urputnější překážky.

Rak

Začíná poslední letní měsíc. Ještě máte čas zavařit, usušit nebo zamrazit úrodu ze zahrádky, možná i upéct domácí štrůdl nebo koláč, jímž lidem okolo vás připomenete, že jste jistotou vašeho domova.

Lev

S nadcházejícím znamením Panny na vás může padnout částečně únava, částečně pocity viny nebo chuť nějak vyvážit své předchozí okolím málo vítané kousky. V úterý vám okolnosti naznačí, co máte dělat.

Panna

V pondělí odpoledne vstoupí Slunce do znamení Panny a dostane vás do centra pozornosti. Buďte trpěliví při poskytování zkušených rad a podávání pomocné ruky na všechny strany při velké poptávce.

Váhy

V pondělí počítejte s nutností rychleji reagovat na vlastní popudy a nálady. V pátek se šetřete a chraňte své zdraví, snadno vás námaha vyčerpá. Koncem týdne možná uděláte dobrý obchod.

Štír

Začátkem týdne úspěšně složíte zkoušky nebo vymyslíte účinná praktická řešení. Ve středu budete muset poněkud omezit své plány, aby měly šanci na úspěch. Koncem týdne se věnujte nějaké kutilské práci spolu s dětmi.

Střelec

V tomto týdnu se naplno obujte do nejdůležitějšího úkolu, který teď máte před sebou. Ve středu vám nebude chybět vytrvalost a disciplína. V pátek vás možná krátce přemůže únava.

Kozoroh

V tomto týdnu se zaměřte na užitečnou práci. I když budete narážet na těžkosti a chvílemi budete ztrácet motivaci, přece jen vám udělá velkou radost každý povedený výsledek.

Vodnář

V tomto týdnu se vám vyplatí přemýšlet dopředu a odhadovat, co jak dopadne. Ve středu se snažte vše pevně držet v rukou, v pátek si dopřejte více odpočinku a zbytečně se nepřepínejte.

Ryby

I obyčejná práce vás může nadchnout, když se budete snažit v běžných činnostech nacházet prvky poezie a romantiky. V pátek bude potřeba, abyste někomu pomohli, i když sami nebudete překypovat silami.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300