Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Tento týden nás čeká hned v pondělí úplněk a k tomu snad nemusím nic dalšího psát. Pro ty na, které úplněk působí, nespavostí jste víc neklidní, budou první dny v tomto týdnu trochu víc náročný, ale ke konci týdne se vše bude otáčet k lepšímu.

   horoskopastro

Beran

Jste tvrdohlavý a tento týden by jste neměli jít hlavou proti zdi. V práci se vám začne dařit, tak trochu zvolněte. O víkendu na vás čeká drobné vydání, které máte stejně už v plánu.

Býk

Pokud jste tento týden na dovolený, zajděte do lesa a načerpejte energii. Stačí malá procházka v lese a sami uvidíte, že všechno není tak horký jak na začátku vypadá.

Blíženci

Měli by jste v týdnu víc času strávit s rodinou a zapomenout na všechny domácí nešvary, které jste měli. Buďte nad věcí a nejen vám se uleví.

Rak

Věnujte se v týdnu a potom samozřejmě i dále více pohybu. Dlouho o tom jenom mluvíte a jste líní to překonat. Ale věřte, že se budete cítit úžasně, když se v týdnu budete víc hýbat.

Lev

Plánujete v tomto týdnu oslovu vašich narozenin? Budete asi překvapení, že se nevydaří vše podle vašeho přání, ale to je záměr. Netlačte na pilu a potom nebudete tolik překvapený.

Panna

Nebojte se v práci a ve svém okolí říct svůj vlastní názor. Je na čase se postavit sám za sebe a jít tou správnou vlastní cestou. Hodně věcí se vám v tomto období začne dařit.

Váhy

Nemusíte pořád někam pospíchat, zpomalte. I na vás bude mít úplněk vliv v podobě nespavosti a stresu. Proto si v klidu odpoledne sedněte, vezměte si knížku a nic nedělejte. Nic vám neuteče a stejně o nikdo neohodnotí.

Štír

Jste zábavný a tento týden budete mít kolem sebe určitě někoho, komu svoje schopnosti můžete předvést. Vaše pozitivní energie nabíjí spoustu lidí kolem vás, ale pozor. Když rozdáváte musíte taky umět i brát.

Střelec

Úplněk na vás asi dopadne, nervozitou a různými drobnými vrtochy, které potrvají do půlky týdne. Od čtvrtka se vše začne zlepšovat a víkend pro vás bude odpočinkový a možná s malým překvapením.

Kozoroh

Nepřemýšlejte nad tím, co vás čeká, a užívejte si přítomnost. Není dobré se vracet k tomu, co se stalo, ale to co se stane. A vy máte před sebou zrovna to lepší období.

Vodnář

Dlouhou dobu se snažíte zredukovat svojí váhu a tento týden by vám to mohlo jít trochu snadněji. Začněte týden lehkým půstem nebo si dejte detox těla a nastartuje váš metabolismus k lepším výsledkům.

Ryby

Užívejte si krásného počasí a nabírejte sílu na další dny. Čeká vás náročné pracovní období, tak, aby jste ho lépe zvládali. A myslete na, že i za mrakem se schovává sluníčko.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300