Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Prázdniny se v tomto týdnu zlomí do druhé poloviny a pro ty co se chystají na dovolenou, mám jednu radu. Zkuste jeden den nepoužít telefon, vydejte se na výlet a sami poznáte jak je fajn užít si dovolenou a nemyslet na to co se děje v práci. Oni to bez vás zvládnou, stejně jako jste to zvládli vy za vaše kolegy. Protože potom pro vás slovo dovolená nemá smysl.

   horoskopastro

Beran

Čeká vás dlouhá cesta. Je dobré si všechno ještě znovu projít a zkontrolovat. Bude se vám dařit po finanční stránce. Čeká vás nečekané překvapení ke konci týdne.

Býk

Zanedbáváte ranní snídani a máte k tomu spoustu výmluv. Tenhle týden je pro vás ideální vyzkoušet, že k snídani stačí trochu ovoce a klidu. Časem se k tomu určitě dostanete, ale aby už nebylo pozdě. Tělo má rádo svojí pravidelnost.

Blíženci

Tento týden vám nahrává k udobření a urovnání vašich rodinných vztahů. Je správná doba udělat první krok a nepřemýšlet jestli ho máte udělat právě vy. Uleví se vám a všem, kolem protože i oni jsou součást vás.

Rak

Myslete víc na sebe. V týdnu budete mít možnost se přesvědčit, že vaše tělo potřebuje trochu klidu. Přeháníte to moc s aktivitou v práci, kterou stejně nikdo neocení. Přehodnoťte svůj postoj a lidé kolem vás to ocení.

Lev

To co jste nestihli minulý týden, už nedoženete. Vaše neuvážené chování vám může v týdnu přinést do života nečekanou překážku, ale v tom dobrém. Bude to vaše šance tak jí nepromarněte.

Panna

Nabíráte na síle jako měsíc i vy pomalu sílíte. Tak jenom opatrně a v týdnu by jste se měli začít věnovat svému okolí. Čekají na vaší pomoc a jenom nevědí jak vám to naznačit. Konec týdne věnujte sportovním aktivitám, bude se vám dařit.

Váhy

Venku je léto a vy musíte pracovat. Nebojte se i na vás čeká zasloužená odměna. Práci, kterou jste věnovala svému okolí, časem na sobě pocítíte, jak se vám v dobrém od nich navrací.

Štír

Vaše problémy v zaměstnání se bohužel jen tak sami nevyřeší. Nezoufejte si a snažte se čelit té situaci, do které jste se nedostali sami jen tak náhodou. Naopak se vám bude dařit v soukromém životě. A to je pro vás to nejdůležitější.

Střelec

Nenechte si otrávit týden, lidmi co za to nestojí. Je důležité se radovat z maličkostí, které vás v týdnu čekají. Žijete svůj život, né život ostatních. Máte před sebou důležité rozhodnutí tak se ho nebojte.

Kozoroh

Tento týden pocítíte, že nad vámi drží ochrannou ruku váš anděl. Je zbytečné riskovat a ostatním dokazovat svůj um. Všichni to vědí a v týdnu vám hvězdy moc nakloněny nebudou. Trochu pokory a vše bude fajn.

Vodnář

Je ideální čas na vaše sebevzdělávání, to co odkládáte je ve skutečnosti jenom strach z nepoznaného. Vyzkoušejte v týdnu něco nového, co vás obohatí a dá smysl i vaší dlouhodobé práci. Je to vaše investice do vás.

Ryby

Teno týden bude pro vás procházka růžovým sadem. Na co sáhnete, proměníte v něco neuvěřitelného. Je dobré si užít úspěch ať třeba jenom vnitřní. Nebojte se oslovit někoho, na koho myslíte a doteďka jste se báli. Vy máte v rukách esa.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300