Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Červenec se nám pomalu blíží ke konci, měsíční příliv je minimální a my bychom měli začít trochu víc myslet na svoje zdraví. Podle čínské medicíny bychom v červenci měli více posilovat krevní oběh. Je léto a k němu patří pohyb a to je ten nejlepší způsob jak zlepšit krevní oběh. Běžte do přírody na procházku, chůze patří k přirozeným pohybům a je velmi zdravá.

   horoskopastro

Beran

V tomto týdnu se vám bude dařit jak v zaměstnání, tak v osobním životě. Nosíte v hlavě nějaký nápad, posuňte ho dál. Vše by se mělo zdařit, podle očekávání. Ale nebude to lehká cesta.

Býk

Jestli máte v tomto týdnu dovolenou, udělali jste to nejlepší, co jste mohli. Pořádný odpočinek je pro vaše unavené tělo, to nejdůležitější.

Blíženci

Nevyhýbejte se povinnostem. Jednou vás stejně doženou a teď máte tu nejlepší možnost jak vše napravit. To co se zdá na venek složité pro vás bude ve skutečnosti jednoduchá rutina.

Rak

Je ideální čas na to si zajít ke kadeřníkovi a tento týden věnovat trochu péči o svůj vzhled. Zastavte se a dopřejte svojí kráse něco navíc. I malá drobnost vás rozzáří.

Lev

Plánujete oslavu svých narozenin v tomto týdnu? Bude vás čekat překvapení od svých blízkých. Neděli si nechte pro sebe a věnujte se trochu sportovním aktivitám.

Panna

Budete plný energie a elánu, dejte si pozor na lidi, kteří kolem vás šíří negativní myšlení. Mohli by vám rázem změnit váš pohodový týden na zachmuřený týden.

Váhy

Dojděte si na masáž a očistěte své tělo. Máte strach ze samoty, ale není důvod. V týdnu by jste se měli přesvědčit, že je kolem vás spousta milých lidí kteří vás podporují a rozhodně vás nenechají sami.

Štír

Máte před sebou sluníčkový týden, kdy by jste si měli užívat a hlavně po pracovní stránce, budete hodně nahoře. Daří se vám, tak toho využijte. Ale nezapomínejte, že pracovní stres ať úspěšný se musí kompenzovat.

Střelec

Dlouhou dobu po něčem toužíte, teď máte možnost si to splnit. V týdnu vám projde i to co jste si dřív mysleli, že není možný. Nebojte se, udělejte ten správný krok a dopřejte si trochu radosti.

Kozoroh

Snažíte se všemu vyhnout, ale tak to nejde do nekonečna. Máte před sebou náročný týden, ale na konci vás bude čekat sladká odměna. Nespoléhejte pořád na ostatní a utvrďte se v tom, že to jde i bez nich.

Vodnář

Pokud jste na dovolený, určitě vyzkoušejte něco bláznivého, něco by od vás nikdo nečekal. Překvapíte všechny a hlavně sebe. Protože o vás jde a najdete v tom pocitu zalíbení.

Ryby

Máte moc povinností a cítíte na sobě velkou zodpovědnost. Je na čase všechno ze sebe zchodit. Ucítíte úlevu a hlavně vaše tělo vám bude vděčné a časem vám všechno vrátí.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300