Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Beran

V pondělí se mohou objevit drobné rozmíšky, nic ale nebude tak vážné, abyste se nemohli nakonec po dobrém dohodnout. Ve čtvrtek ráno začnete po dobrém, během dopoledne se už ale budete muset razantněji bránit.

   horoskopastro

Býk

Začátkem týdne budou mít někteří z vás příliš mnoho požadavků a bude velmi těžké se vám zavděčit. V pátek vyhledejte příjemného společníka, který s vámi vše potřebné probere a pomůže vám zavzpomínat na staré časy.

Blíženci

Snažte se respektovat názory starších, ale uchovejte si svou myšlenkovou nezávislost. Ve čtvrtek se připravte na to, že na vaše rady nebude nikdo dvakrát zvědavý.

Rak

Na sebelítost nebo stesky nebude dost času, vyžaduje se od vás pragmatický přístup a plná zodpovědnost. Vše zvládnete a ještě při tom dokážete laskavým slovem povzbuzovat kolegy.

Lev

V tomto týdnu budete rádi vzpomínat na období, kdy jste byli zamilovaní nebo kdy jste se ztráceli ve svých snech a tužbách. Ve čtvrtek budete muset čelit zcela všední realitě.

Panna

Také máte občas nárok vypnout a nechat druhé o sebe starat. Možná vám současné události otevřou okno do vzpomínek a probudí dětskou duši. V pátek řekněte někomu nahlas, co k němu cítíte.

Váhy

Určitě najdete několik způsobů, jak přispět ke krásnějšímu prostředí v prostorech, kde trávíte hodně času. Zejména v úterý a ve středu nevycházejte bez dokonalého oděvu i účesu.

Štír

V pracovních dnech se opírejte o pevný režim a navyklá pravidla, nikdo se vás nebude ptát, jakou máte náladu. Teprve o víkendu se budete moci obklopit svými oblíbenci a vzájemně si dodat sílu.

Střelec

V pondělí večer vás mohou zastihnout výčitky, pokud jste odmítli někomu pomoci. Ve čtvrtek uvítáte pro změnu pomoc vy, hrozí riziko nehod na cestách a úrazů při nedodržování pravidel.

Kozoroh

Týden začněte úklidem, snáze se rozloučíte i s věcmi, které už nejsou potřeba. V úterý a ve středu si dávejte záležet na estetickém dojmu všeho, co děláte. Uvidíte, že vám to zvedne radost z vykonané práce.

Vodnář

Ve čtvrtek ráno se můžete cítit bezvadně, ale pokud si své kroky důkladně nepromyslíte, můžete udělat nějakou zbrklou chybu. Nemyslete si, že se vám nemůže nic stát.

Ryby

V tomto týdnu vyhledávejte příležitosti k uměleckým zážitkům a využívejte každou příležitost ke sportování, ať zapomenete na nejistoty a pochybnosti, které vás táhnou k nežádoucím potřebám.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300