Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Máme před sebou druhý červencový týden, který bude ovlivněn silnými dozvuky po úplňku. Pro někoho to bude znamenat špatný spánek nebo větší nervozitu, ale vše se bude ke konci týdne zlepšovat a vaše mysl se bude ubírat jiným veselejším směrem.

   horoskopastro

Beran

Máte za sebou pár odpočinkových dnů a teď zase na oplátku máte před sebou pár restů, které jste ještě nevyřešily. Věřte mi, že pro vás bude lepší vše vyřešit nebo se aspoň pokusit vyřešit. Uleví se vám a víkend pro vás bude o poznání příjemnější.

Býk

Odpoutejte se od běžných dní a pokuste se aspoň chvilku relaxovat. Prví týden po úplňku bude pro vás ve znamení obav o své blízké, ale nemusíte mít strach, vše bude v pořádku.

Blíženci

Dlouho si plánujete schůzku s někým z vašeho okolí, neodkládejte jí. Máte před sebou krásný letní týden a středa bude pro vás ideální den na nová poznání. I drobnost dokáže vše změnit a vyvolat ve vás naději.

Rak

Ideální týden na plánování dovolené, nenechávejte všechno na poslední chvíli jako pokaždé. Nemusí se vám to vyplatit a sami se přesvědčíte, že je vám líp, když budete na všechno připravený a nic vás nezaskočí.

Lev

Pokud máte doma nevyřešený problém s vašimi dětmi je na čase vše dát do pořádku. Je sice po úplňku a vám ubývají síly, ale tohle zvládnete a rázem načerpáte novou energii a užijete si celé léto.

Panna

Rozdávejte kolem sebe radost. Máte za sebou horší období, ale červenec bude pro vás krásný měsíc. A radost můžete udělat i sami sobě. Vše by se mělo otáčet k lepšímu a to jde s úsměvem vždy lépe.

Váhy

Máte před sebou nějakou cestu z, které nemáte dobrý pocit. Určitě si sedněte a ještě všechno znovu prodiskutujte. Uleví se vám a ať je to jakákoliv cesta tak pro vás bude příjemným zpestřením. I když to třeba neoceníte hned. Každá cesta vede dál.

Štír

Vezměte si knížku nebo nějaké čtení a odpočiňte si. Nevyhledávejte zbytečné konflikty, budou vás stát mnoho energie a stejně svého nedosáhnete. Přemýšlejte si v klidu u dobré knížky a třeba zjistíte, že to za to ani nestálo.

Střelec

Jestli jste na dovolený a vše není podle vašeho plánu, nic se neděje. Slevte trochu ze svých přehnaně velkých nároků na vaše nejbližší a uvidíte, že i přes mraky dokáže svítit sluníčko. Jenom mu musíte dát v sobě trochu prostor.

Kozoroh

Navštivte dlouho odkládaného lékaře nebo se objednejte. Nemusíte mít strach z problémů, které vám pomůžou vyřešit. Podělte se s vašimi chmury a uvolněte svojí mysl. Nemůžete se snažit vyřešit všechno sami.

Vodnář

Budete mít náročný pracovní týden, ale po pár dnech volna, které jste si užili, to zvládnete. Navíc vás čeká dovolená a pro ty co nejsou spokojený ve svém vztahu, se blýskne na lepší časy. Překvapí vás váš partner nebo potkáte někoho, kdo váš vztah ovlivní.

Ryby

Chcete si užít klid a nějak se vám to nedaří, v tomto týdnu to nebude lepší. Nebudete mít klidné spaní to je dozvuk úplňku, ale zato budete mít spoustu času na přemýšlení. V sobotu bychom měli někomu udělat radost a sami se přesvědčíte, že klid si můžete užít i jinak než bychom chtěli.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300