Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

Možná máte za sebou drobné osobní vítězství. Dopřejte si odměnu a odpočinek. Ve středu pozor na nečekané situace, které trochu podráždí vaší nervovou soustavu. V neděli bude vhodný termín pro různá společenská setkání.

Býk

Během volných dnů byste měli podniknout alespoň kratší výlety a možná objevit některé zajímavosti z nedalekého okolí. Od čtvrtka něco dobrodružného podnikejte nebo se aspoň začtěte do napínavé knížky.

Blíženci

Ať už jste v minulém týdnu překonali své obavy nebo ne, teď se do některých podniků musíte pustit na vlastní kůži. V pátek bude výborná příležitost na velmi příjemné povídání.

Rak

Volné sváteční dny v tomto týdnu mohou být vídaným dárkem k vašim narozeninám. Pokud jste se narodili 6. července, pak si na příští rok nedávejte velké úkoly, nebudete mít příliš vůle a motivace k jejich uskutečnění.

Lev

Během volných dnů se možná ve všem se svým okolím neshodnete, ale vzájemně si dopřejete, co kdo chce a na co má náladu. V pátek budete vděční za nějaké společné dobrodružství nebo kolektivní zábavu.

Panna

Tento týden by vám měl pozvednout náladu. I když některé dny budete možná trávit v práci, dokážete se na vše dívat s úsměvem a pozitivními myšlenkami. Možná se nebudete ani tolik zlobit, když vám něco zkříží plány.

Váhy

V minulém týdnu jste možná byli k něčemu okolnostmi donuceni. Teď máte za úkol to vstřebat ba vypořádat se s důsledky. Z čeho budete ve čtvrtek nespokojení, to si v pátek v pohodě vyříkáte.

Štír

Když si nebudete vědět rady, zůstaňte v klidu. Nečinností způsobíte mnohem méně problémů než přehnanou a zbytečnou aktivitou. O víkendu se snažte naslouchat a odpovídat na otázky.

Střelec

Povinnosti a starosti na pár dní odložte. Čím dál od domova, tím lépe se vám bude odpočívat a hledat novou sílu a inspiraci. Nebraňte se novým věcem, můžete na cestách obohatit i svůj jídelníček a zavést nové zvyky.

Kozoroh

V tomto týdnu si můžete oddechnout po napětí z minulých dnů. Přiznejte si, že nakonec dopadlo vše víceméně dobře a že můžete poučeni začít znovu. Nedělní úplněk využijte l objektivní analýze situace.

Vodnář

Ve středu vám snadno nějaká slova ujedou, takže pozor! nejdřív myslete, potom mluvte. Ve čtvrtek se snadno smíříte s tím, že věci nejsou právě podle vašich náročných představ.

Ryby

V mnoha situacích dokážete zůstat v klidu a přizpůsobovat se podmínkám, ale pokud jde o vaši rodinu, dáte jasně najevo, co si nenecháte líbit. Otázka je, zda se dočkáte nějakého vděku.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300