Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

Začátkem týdne budete dobře chápat slabosti a nálady jak svoje, tak lidí okolo vás. V úterý si dejte pozor na nespravedlivá a podjatá hodnocení. Ve středu si dokážete upřímně vylít srdce.

Býk

Využijte každé příležitosti k tvořivému vyjadřování svých hlubších pocitů. Možná právě teď vám budou všichni lépe rozumět. První prázdninový víkend posílí pocit volnosti, ale objeví se i vnitřní konflikt.

Blíženci

V úterý dejte na svůj pocit, logika vás k řešení nepovede. Ve středu se hlasitě ozvete hned, jakmile by vás chtěl někdo kritizovat. V pátek si možná sami budete něco vyčítat.

Rak

Narozeniny začátkem týdne mohou odstartovat velmi zajímavé, tvořivé a osvěžující období. Kdo má narozeniny v pátek, ten by měl zvážit důsledky svých plánů dřív, než se do nich pustí.

Lev

Na vše se vám vyplatí jít pomalu a s citem. V úterý vám může připadat těžké najít spravedlivý a nestranný pohled na věc. V pátek se budete muset smířit s nepříjemnou skutečností.

Panna

Začátkem týdne bude lépe vyčkávat a přizpůsobovat se situaci, než se za každou cenu dosáhnout svého. První červencový víkend bude provázený napětím vnitřními pochybnostmi.

Váhy

V úterý můžete polevit ze svých zásad, dáte přednost momentální náladě a dopřejete si to, po čem vaše duše prahne. Ve středu si zlepšete náladu nějakou hrou.

Štír

V těchto dnech se nedivte náhodám, které mají svůj jasný důvod. Nezlobte se zbytečně s něčím, co stejně neovlivníte. V pátek si dejte pozor na zbytečná odsouzení a zraňující slova.

Střelec

Pokud se nebudete zabývat přáními druhých lidí a nebudete dostatečně vnímat své okolí, můžete velmi snadno šlápnout vedle. Můžete se dočkat velmi uražených reakcí. V sobotu si dopřejte oslavu něčeho pěkného.

Kozoroh

Asi kolem vás běží čas velkou rychlostí a musíte si vybírat, co stihnete a co odložíte. V tomto týdnu dávejte přednost času strávenému s lidmi, než pracovním a praktickým úkolům.

Vodnář

Možná se ocitáte v časovém samospádu, ale nespěchejte, vnímání času hodně záleží na tom, jak důkladně prožíváte to, co se děje. Pomyslete také na to, že vysvědčení vašich dětí je také trochu vaším oceněním.

Ryby

Neplýtvejte energií na to, co vám nejde nejlépe, raději počkejte na příležitost, která vás automaticky navede na správný způsob řešení. Geniální myšlenky vám mohou mimoděk vnuknout i vaše děti.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300