Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

Nenechte se omámit pondělním optimismem, už v úterý hrozí chyby z nepozornosti nebo nesoustředěnost. V neděli proveďte inventuru toho, co jste vymysleli a napsali.

Býk

Také v tomto týdnu si libujte v příjemných chutích a vůních všeho, co vás obklopuje. Zajímavé věci se také dočtete a doslechnete, můžete navštívit nějaké zajímavé přednášky nebo pořady.

Blíženci

Zajímavé konstelace budou v pátek. Pokud budete mít tento den narozeniny, snažte se svému životu dát jasný řád, dejte přednost důkladnosti a úspornosti. Narozeniny v neděli naopak přinesou do vašeho života změny.

Rak

Díky vlivu Marsu v tomto období potřebujete pohyb a neklid, ale rychle vás všechno unaví. Regenerujte v bazénu, ve vaně nebo v sauně. Doma si dopřejte klid a příjemnou hudbu.

Lev

Co vám v tomto týdnu půjde ztuha, to se nesnažte za každou cenu prosadit. Moudřejší bude nechat si poradit, informací najdete spoustu. Ve středu nevěřte žádným slibům.

Panna

Úvahy se budou odvíjet hladce a k moudrým závěrům dojdete snadno. Realizace bude obtížnější, než se zdá. V neděli večer si budete muset přiznat nepříjemnou pravdu.

Váhy

Možná někoho z okolí přimějete k zamyšlení a pomůžete podívat se na jeho problém z nadhledu. Ve středu se ale vyhněte dobře míněným radám, mohou situaci spíš komplikovat.

Štír

Zapomeňte na holuba na střeše a hezky si hýčkejte vrabce v hrsti. A když něco funguje, nemusíte do toho stále tepat. Milý úsměv vám bude slušet lépe než tvář zachmuřená výčitkami.

Střelec

Ve skládání zkoušek budete úspěšnější v úterý než ve středu. Od čtvrtka budete zpracovávat rozporuplné informace, budete plní pochybností. V neděli vám svitne nová naděje, že nastane dobrá změna.

Kozoroh

Pondělní ráno může přinést chvilky, kdy vám bude do breku nebo do smíchu celkem bez důvodu. V úterý ale vezmete rozum pevně do hrsti a dokážete druhé povzbudit nebo jim poradit.

Vodnář

Polovina června zvyšuje nároky na rodiče školou povinných dětí, zvládnout spoustu akcí a ohlídat děti v jejich volném čase vyžaduje čas a energii navíc. Pokud ještě nemáte zorganizovaný program na prázdniny, je nejvyšší čas.

Ryby

I když vám často schází energie na řešení vlastních problémů, v tomto týdnu budete trávit hodně času zachraňováním kamarádů nebo příbuzných. V pátek odpoledne si lehněte pod slunečník a nedělejte nic.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300