Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

Berani narození 11.-18. dubna si mohou v tomto týdnu užít nějaké milé zážitky. Zejména ti čerstvě zamilovaní mohou zažívat příjemná překvapení. Ve čtvrtek si dejte pozor na citový nátlak!

Býk

Pozor na tvrdohlavé jednání! Obzvlášť paličatí jedinci mohou začátkem týdne narazit na nepříjemnou překážku. Ve středu pružnost a přizpůsobivost pomůže vyřešit nejeden problém.

Blíženci

Zajímavá konstelace bude v úterý. Pokud máte tento den narozeniny, čekejte rok plný milých překvapení a energických rozhodnutí. Možná se vám trochu změní i měřítka hodnot.

Rak

V pondělí můžete narazit na někoho, kdo vám zabrání v cestě, která by se stejně ukázala jako zbytečná. Ve středu se vám bude dařit díky pružnosti a schopnosti improvizace.

Lev

V pondělí a v úterý budete v srdečném rozletu, život vás bude bavit a vy dokážete ze situace vytěžit to nejlepší. V sobotu buďte shovívaví a velkorysí, vaše popularita ještě stoupne.

Panna

Začátkem týdne ještě použijete pro svou práci inspiraci z minulého víkendu. Ve středu se můžete do něčeho zabrat tak, že zapomenete na okolní svět. V sobotu věřte svému srdci a moudrým radám.

Váhy

Pokud se k vám uchylují lidé pro radu, udělejte si na ně čas a snažte se jim zodpovědně pomoci. Ve čtvrtek se držte skromných řešení, raději volte jistotu než prchavé spoléhání na štěstí.

Štír

Věřte hlavně tomu, co vidíte a slyšíte. Začátkem týdne padnou možná nějaké plané sliby. Ve středu si prosazujte své způsoby řešení problémů, budou jednoznačně nejlepší.

Střelec

Pokud se zuby nehty držíte nějaké jistoty, můžete zjistit, že vám život spíš komplikuje než usnadňuje. V úterý a ve středu budete opojeni tím, jak s volnýma rukama jde všechno lépe.

Kozoroh

Život vás už naučil zjištění, že některé věci nezměníte a nesmíte se jimi nechat udolat. Uprostřed pracovního týdne se vám vyplatí originalita a vynalézavost. Víkend si užijete nejlépe ve společnosti kamarádů.

Vodnář

Dařit se vám bude především při sportu a zájmových činnostech. Rádi se spolehnete na osvědčené parťáky a pokud budete mít chuť, můžete někoho i mile překvapit.

Ryby

Když si nebudete s něčím jistí, udělejte drobný pokus a držte své nepochybné osobní zkušenosti. I zapeklité problémy tentokrát s přehledem vyřešíte díky zdravému selskému rozumu.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300