Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

V tomto týdnu budete své vztahy řešit razantněji než obvykle. Každá drobná záminka k žárlivosti vás může vyprovokovat k reakci, která vás bude mrzet. V sobotu a v neděli bude příležitost k usmíření.

Býk

Merkur vám pomáhá k plodné práci s informacemi. Pokud se učíte na zkoušky, obklopte se dobrotami a pusťte se do toho. V neděli ráno můžete mít pocit, že se vám v hlavě leccos zpřeházelo nebo poztrácelo, ale nebojte, bude to dobré.

Blíženci

Místo zbytečného mluvení a vymlouvání vezměte kolo a vyrazte do práce na kole místo autem. Pokud vás něco zdravě naštve, ve čtvrtek můžete začít nanovo a lépe. Máte-li narozeniny v neděli, postavíte si před sebe možná náročný cíl.

Rak

Začátek týdne věnujte dokončování zbývající práce a můžete odlehčit i své tělesné schránce. V sobotu ráno můžete něco neuváženého provést, budete se cítit zatlačení do kouta.

Lev

Začátkem týdne vás bude popohánět pomyšlení na to, na co se těšíte a co se blíží. Ve čtvrtek možná budete některá odmítnutí snášet těžce, ale neberte si je zbytečně osobně.

Panna

Budete mít radost z každé manuální práce, která vám bude příjemně ubíhat a uvidíte její konkrétní výsledky. Pokud máte pocit, že musíte odolávat nějakému lákavému hlasu, měli byste vědět, proč vlastně.

Váhy

Pokud jste narození okolo 6. října, možná se nacházíte v situaci, která je jakousi zkouškou vašeho charakteru. Snažte se obstát sami před sebou, i když to bude obtížnější volba.

Štír

Pokud nebudete dostatečně obezřetní a důkladní v obchodních nebo finančních záležitostech, můžete doplatit na lstivost a vypočítavost druhých. Ve čtvrtek nedělejte nic ukvapeného, aniž když vás to citově zasáhne.

Střelec

V tomto týdnu budete muset odolávat různým pokušením proti vašim zásadám a krédům, kterých se snažíte držet. Nejtěžší rozhodování budete mít ve čtvrtek, kdy se bude problém týkat vás osobně.

Kozoroh

Máte-li pro někoho slabost, budete ochotní pro něj udělat i to, co byste za normálních okolností neudělali. V sobotu si dopřejete něco, co si dlouho odpíráte.

Vodnář

V pondělí se pustíte do práce s plným nasazením. Snažte se mít do čtvrtka všechny resty hotové, v pátek se už do ničeho zásadního nepouštějte. O víkendu vás budou lákat krátké cesty a výlety.

Ryby

V tomto týdnu zabojujte o svou lásku, jinak můžete promeškat důležitou příležitost. I když nezvítězíte, nepropadejte beznaději. V neděli budete mít příležitost promluvit si s někým, kdo vám porozumí a uklidní vás.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300