Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

Začátkem týdne možná budete otrávení z pravidel, která vás zbytečně omezují. Pak ale zjistíte, že jim můžete být za něco docela vděční. V pátek se snažte být spravedliví a domluvte se s oponenty.

Býk

Pokud máte narozeniny 17.-18. května, pak se můžete v příštím roce podívat někam daleko. Připravte se také na větší obrat financí ve vašem rozpočtu.

Blíženci

Ve středu a ve čtvrtek si můžete osvěžit všední dny třeba i malým zpestřením programu. V neděli ráno vám pravděpodobně bude scházet potřebné pohodlí, ale radost vám udělá to, že se v něčem překonáte.

Rak

Začátkem týdne se pustíte do práce naplno, ale s pěkným počasím může pomalu převažovat potřeba zvolnit a chuť lenošit. Nic si nevyčítejte, jinak si odpočinek neužijete.

Lev

Buďte věcní a snažte se mít své argumenty podložené skutečnými činy. Ve středu využijte své dobré nálady a nebojte se navázat nové známosti. V pátek budete muset něco uznat.

Panna

V tomto týdnu se budete vytrvale zabývat úkoly, které chcete dokončit. O víkendu bude nejlepší, když se vám podaří opravdu vypnout a relaxovat se sklenicí lahodného nápoje.

Váhy

Samozřejmě, že víte, co je správné a jak se mají lidé okolo vás zachovat. Váš přísný pohled může někomu napovědět, ale spíš očekávejte, že se dostanete do role nepohodlného šťourala.

Štír

Možná vás bude bavit k obyčejným věcem přidávat nádech poezie a zkrášlovat a zkulturňovat svůj soukromý prostor. Kouzla se vám mohou dařit i při pěstování zahradních plodin.

Střelec

Ke svému nadšení pro ideály a morální zásady přidejte i pochopení pro nutná bezpečnostní opatření. Ať se vám něco nečekaně nevymkne z rukou.

Kozoroh

Třetí květnový týden probudí vaše chutě a nabídnou vám možnost kochat se příjemnými prožitky. Nic pěkného si neodpírejte, ať máte pocit, že tohle jaro stojí za to.

Vodnář

V tomto týdnu si naplánujte aspoň kratší výlet. Poznávání nových míst prospěje i vašim dětem, které se teď budou učit nejlépe v terénu a v přírodě. V pátek budete mít příležitost zvážit nové možnosti.

Ryby

Možná si najdete úspěšnou strategii, jak odolávat neustávajícím nabídkám k setkání nebo ke společným cestám. Potřebujete si vyřešit své osobní věci a držet se v klidu.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300