Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

Během pracovních dnů tohoto týdne vám může scházet motivace i energie. Nejlépe uděláte, když se budete snažit pomáhat a dělat to, co pomůže druhým lidem.

Býk

Velmi speciální konstelace ovlivní ty, kteří mají ve středu a ve čtvrtek narozeniny. Na co sáhnete, to bude mít velmi zajímavý výsledek. Velmi vás budou ovlivňovat morální hlediska a zásady.

Blíženci

Možná budete mít chuť se pustit do nějakých milostných dobrodružství, ale s velkými úspěchy raději nepočítejte. Ztráty budou převyšovat zisky. Ve čtvrtek se budete moci spoléhat na svůj zdravý rozum.

Rak

Tento týden slibuje výjimečné konstelace pro závěrečné zkoušky – opravdové úsilí se dočká ocenění a potvrzení. Středeční úplněk může být pod vlivem různých vášní.

Lev

V tomto týdnu budou podléhat zkoušce vaše plány a ambice. Co má poctivý základ, to má dobrou šanci na přežití a na úspěch. V úterý můžete pohnout věcmi, které působily neochvějně.

Panna

Vše co řeknete, bude trefa do černého. Na správné pojmenování různých dějů vám bude stačit pár stručných slov. V pátek se budou dobře prosazovat idealistická a spravedlivá řešení.

Váhy

I hodně smělé nápady půjdou v těchto dnech realizovat. Držte se na správné straně a spolupracujte jen s těmi, co mají dobré a poctivé úmysly. Ve čtvrtek večer nevěřte planým řečem.

Štír

Sváteční pondělí může být provázené nenaplněnými touhami, které vás ovládnou víc, než vám bude milé. Ve středu se vám mohou vymknout z rukou některá jednání, komunikace se snadno zvrtne do překvapivé roviny.

Střelec

Za své úsilí můžete konečně sklízet odměny. To, co se teď děje, budete vnímat jako něco mimořádného. Energie, kterou teď věnujete tvůrčí realizaci, nebudete litovat.

Kozoroh

V týmové práci budete důležitým jazýčkem na vahách, dobře si rozmyslete, k čemu ostatní povedete. Šanci mají nesobecké, obecně prospěšné projekty.

Vodnář

Pondělní den bude provázený nespokojeností a vášněmi, vy zůstanete v klidu a nezúčastnění, přesto se najde někdo, kdo vás bude odsuzovat. Konec pracovního týdne bude přát rozumným plánům.

Ryby

Díky vaši odevzdanosti a hlavě v oblacích si někdo užije hodně starostí a možná vás bude i proklínat. Nakonec můžete nechtěně zachránit někoho, kdo se řítil do záhuby.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300