Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

V úterý budete po delším volnu spíš unavení než odpočatí, doplňte energii a vitamíny a vrhněte se do práce. V pátek ráno se snažte neobtěžovat okolí svou špatnou náladou, další dlouhý víkend je před vámi.

Býk

Je v pořádku, když se v době svých narozenin cítíte důležití a velmi vytížení. Máte-li narozeniny ve čtvrtek, pak se v příštím roce do ničeho obtížného nepoženete, ale dokážete si dobře užít to, co už máte.

Blíženci

Někteří z vás budou oplývat aktivitou a schopností stále vířit stojaté vody. Možná vám okolí nepoděkuje, proto uklidníte situaci tím, že s kamarády vypadnete někam do terénu a budete o sobě podávat jen stručné zprávy.

Rak

Sváteční pondělí si užijte v dobré společnosti, pokud možno bez členů rodiny. Udělá vám dobře, když uvidíte, že se rodina obejde i bez vaší soustavné péče. V pátek zvládnete drobné obtíže bez zaváhání.

Lev

Pokud máte rádi dobrodružství, možná máte neklidné sny a stále si představujete něco, co byste chtěli prožít. Prodloužený víkend může být dobrou příležitostí a ostatní je už na vás.

Panna

Možná využíváte volné dny k práci v domácnosti nebo na zahradě, snažíte se pomoct svým příbuzným nebo hledáte jiné příležitosti, jak být užiteční. Pokud si u těchto aktivit sami neodpočinete, měli byste toho nechat.

Váhy

I když máte pocit nedostatku času, některé úkoly je potřeba přepracovat nebo se vrátit k tomu, co jste neudělali úplně dobře. Zachovejte si optimismus a úsměv pro své bližní okolo.

Štír

Prodloužené víkendy můžete věnovat nějakým objevným cestám a nebo průzkumným činnostem. Možná na něco zajímavého kápnete a budete se mít čím pochlubit.

Střelec

Lidé narození okolo 21. prosince se možná nedobrovolně věnují nějaké osobní inventuře. I když se možná musíte s něčím rozloučit, stále vám zůstává dobrý výchozí základ pro využití v budoucnosti.

Kozoroh

Pondělní svátek si užijete v dobré náladě, i když nějaké velkolepé důkazy lásky nebudou na programu. V pátek někdo z vašeho okolí uvítá vaši pomocnou ruku, i tak ale k němu buďte upřímní.

Vodnář

Preventivní prohlídku nedopřávejte jen svému vozu, ale zajděte si i vy ke svému praktickému lékaři na důkladnou kontrolu zdravotního stavu. I když zatím nemáte problémy, můžete si některé ušetřit do budoucna.

Ryby

Když vám okolí stále něco vyčítá, možná by už bylo na čase se nad tím zamyslet a začít to brát víc vážně. Možná to s vámi opravdu myslí dobře a zatím můžete využít nabízené pomocné ruce.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300