Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

Okolí bude spoléhat na vaše organizační schopnosti a spolupracovníci budou čekat na to, co uděláte vy. Pokud s nimi nemáte čas diskutovat, rozdávejte úkoly písemnou formou.

Býk

Pokud máte narozeniny ve středu, která spadá na novoluní, pak máte dobrou šanci zbavit se nepříjemností z předchozích let a znovu se bez zábran pustit do nových plánů. O víkendu neváhejte a ukažte, na co si troufáte.

Blíženci

V pondělí si ukliďte na stole a vyprázdněte koše, potřebujete uzavřít účty a vyrovnat dluhy. Pak se bude vám daleko lépe pracovat na nových věcech. V pátek vaše mysl získá novou jiskru.

Rak

Koncem dubna můžete prožívat nějaký milostný románek. Nezapomeňte ale na praktické důsledky všeho, co děláte. O víkendu si jděte přímo za tím, co je jen vaše vlastní volba.

Lev

I když vás nebaví počítat a plánovat, alespoň některý pracovní den se věnujte méně zábavným činnostem, kterým se tak jako tak nevyhnete. V pátek buďte opatrní za volantem, dopravní situace bude asi náročná.

Panna

V pondělí si sedněte a sepište důkladně vše, co si potřebujete sami pro sebe ujasnit. Uklidní vás to a budete si jistější při každém dalším kroku. V pátek možná budete chtít trochu provokovat.

Váhy

Začátkem týdne se vaše nálady mohou střídat opravdu rychle, snadno vás něco nadchne nebo vytočí. Ve středu a ve čtvrtek si budete víc užívat a brát vše s klidem.

Štír

Možná máte na víkend už dávno pevné plány a neděli si užijete v duchu pospolitosti při rituálu pálení čarodějnic. Snažte se řešit své případné problémy ve vztahu citlivě a opatrně.

Střelec

V pondělí postupujte systematicky a důkladně, vyplatí se vám to. Raději toho udělejte méně, ale dobrý pocit z hotového díla bude pro vás důležitý. Ve středu odpoledne si budete trvat na svém.

Kozoroh

Začátkem týdne budete postupovat podle svých nejlepších zásad a dobře budete vědět, proč to děláte. Výsledky se brzy dostaví. V pátek se uvolněte a jděte schválně jinou cestou než obvykle.

Vodnář

Během pracovního týdne uděláte nejlépe, když se přizpůsobíte rytmu a stylu práce svých důkladnějších kolegů. V úterý možná připadnete na nějaké neobvyklé nápady a budete chtít uspokojit zvláštní chutě.

Ryby

Jste-li narození na konci znamení Ryb, pak vás budou v pracovních dnech znepokojovat myšlenky na vaši finanční situaci nebo budete podrobovat zkoumání a hodnocení sami sebe.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300