Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

Máte-li v pondělí narozeniny, pomůže vám jednoduchý plán, co byste chtěli v příštím roce zvládnout a kam a v čem se posunout. S ohledem na věk přemýšlejte i o tom, jak přispět svému zdraví.

Býk

Ve čtvrtek ráno vstoupí do Býka Slunce a potká se s couvajícím Merkurem. Máte-li narozeniny, asi budete hodně přemýšlet o svých představách o životě a o tom, jak zapadají do světa okolo.

Blíženci

V pondělí si užijte společnost mladých lidí, kdo je volný, může se dát s někým dohromady. Ve čtvrtek se můžete setkat s někým, kdo vám připomene dávno minulá léta.

Rak

Začátkem týdne při plnění úkolů a povinností můžete zapomenout na své osobní starosti. V úterý se vás možná něco dotkne, ale místo výčitek si dopřejte nějakou odměnu pro sebe.

Lev

V pondělí uděláte dobrý skutek, když zajdete a uděláte radost někde, kde vás tak často nevidí. Konstelace bude přát i schůzkám a zábavám. V pátek odložte prezentace své práce, možná se nebudou tolik líbit.

Panna

V pondělí si užijete každé rande, i když víte, že váš protějšek není ideální. V pátek si dobře rozmýšlejte své nákupy, můžete se unáhlit a investovat do něčeho, co brzy odložíte.

Váhy

Díky Jupiteru si můžete uvědomit některé zásadní pravdy a možná vás to povede i k přehodnocení starých plánů. V pátek vás snadno něco zklame, i když to nebude zlý úmysl.

Štír

Nevadí, když si necháte od bující přírody trochu diktovat program. Udělejte si výlet tam, kde kvete něco zajímavého nebo se věnujte úpravě zahrady, truhlíků nebo aspoň oživte pokojové kytky.

Střelec

I když v něčem musíte své plány omezit, nevzdávejte se chuti něco zajímavého do budoucna podniknout. Máte už na letošek naplánovanou nějakou zajímavou cestu nebo dovolenou?

Kozoroh

I když jste tvrdí a otrlí bojovníci, v úterý odpoledne na vás může padnout slabší chvilka. Pomůže vám příjemné slovo nebo podaná ruka. O víkendu odpočívejte u knížky nebo u filmu.

Vodnář

O Velikonočním pondělí dopřejte dětem příjemný den, nenuťte je do aktivit, do kterých se jim nechce a jděte jim dobrým příkladem. Větším dětem dopřejte více nezávislosti.

Ryby

V pondělí si nenechte ujít příležitost obdarovat a potěšit někoho blízkého. V pracovních dnech se nenechte rozptylovat zbytečnými otázkami, dejte raději na svůj vlastní pocit.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300