Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

V pondělí bude převažovat pohodička a dobrá nálada. Práce se vám bude dařit bez velké námahy. Navíc si dokážete správně vychutnat podařený výsledek. Ve čtvrtek si dejte pozor na porušování zákonů.

Býk

Tomto období vám bude dělat radost každý úspěch a správné rozhodnutí, Zlepšit můžete i fyzickou kondici, neváhejte se otužovat a dopřejte si aspoň trochu pohybu každý den.

Blíženci

Jarní rozpuk je už v přírodě jasně vidět, přelaďte svůj režim od počítačů směrem k procházkám a práci na zahradě. Ve středu se dokážete dobře přimět k práci, kterou vidíte jako užitečnou.

Rak

Možná se ve svých myšlenkách často dostanete do konfliktu mezi základními potřebami a ideály, které byste rádi zastávali. Přiznejte si občas svou slabost a nevzdávejte svůj boj za zdravější život.

Lev

V oblasti umělecké a průkopnické se vám bude dařit, nebojte se občas riskovat. Možná se dočká ocenění právě to, u čeho byste to příliš nečekali. Středa přinese další nečekaná rozuzlení.

Panna

Některé skutečnosti teď nebudete moci ovlivnit, nezbude vám, než vymýšlet a stále přizpůsobovat plány na změny něčeho, co se už děje. Ve čtvrtek se vám může stát, že částečně rezignujete díky nedostatku sil.

Váhy

Některé vzpomínky vám připomenou, kdy jste byli v životě nejšťastnější. Úterní novoluní ve vás může probudit chuť něco podobného znovu prožít. Byla by škoda nepokusit se o to.

Štír

Nezačínejte stále něco nového, obrňte se trpělivostí a dokončete práce, které máte stále nedodělané. S každým hotovým výsledkem stoupne vaše sebevědomí i radost z vykonané práce.

Střelec

Po období, kdy jste se museli uskrovňovat a mírnit, nastává příslib dalšího rozmachu. Z každého pokroku se radujte, ale zbytečně nespěchejte, vše chce svůj čas. Koncem pracovního týdne budete muset předložit účty ke kontrole.

Kozoroh

S daňovým přiznáním máte možnost dodatečně zhodnotit svou výkonnost v minulém roce. Ve středu se budete perfektně soustředit na náročnější úkoly. Ve čtvrtek se možná budete zpovídat vyšším autoritám.

Vodnář

Přelom března a dubna přinese určité uvolnění. Nebudete se muset honit za úspěchem, budete spokojení s tím, co máte. Ve středu se budete moci opírat o příznivé okolnosti a podporu spolupracovníků.

Ryby

Pokud se právě neocitáte ve středu zájmu, využijte čas k plodné a soustředěné práci, výsledky budou zhodnoceny později. Možná máte zajímavé vize, které právě teď dostanou konkrétnější podobu.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300