Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Propojuje krásu historické budovy a modernu, dokonalé hotelové služby s uvolněnou atmosférou hostelu. Nabízí restauraci s teplými jídly a řadou českých piv, ale i luxusní apartmán na střeše budovy. Takový je butikový ho(s)tel MEET ME 23.

mee

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo takto propojit zdánlivě nepropojitelné. Je to opravdu výjimečný prostor na výjimečném místě, a věříme, že naše nadšení se přenese i na ubytované hosty," říká investor projektu Petr Zámečník.

mee3

MEET ME 23 najdete ve Washingtonově ulici, v samotném centru Prahy. Za designem, který v jiném hotelu budete těžko hledat, stojí architekt a designér Jaromír Pizinger. Vymyslel výtah pokreslený grafitti, modré ikonické postavičky, takzvané Bluemany, i vozidlo visící ze zdi. Jedinečná je i „živá" ozdoba některých zdí, na kterých je videomapping, který promítá virtuální průlet nad Prahou. Videomapping ale není jediná moderní technologie, na kterou se v hotelu MEET 23 můžete těšit. Samozřejmostí je vysokorychlostní internetu, vychytávkou pak virtuální recepční. Celý proces check in/check out lze zvládnout pouze s ním. Pokoje jdou otevírat smartphonem a Bluemana si můžete odvézt domů díky 3D tiskárně.

mee2

Restaurace MEET BAR je otevřena od brzkého rána a kromě teplých jídel v duchu české klasiky i moderní mezinárodní kuchyně nabízí širokou škálu českých piv. Vybere si zkrátka každý. Ostatní společné hotelové prostory jsou navíc otevřené 24 hodin denně a vítáni jsou i neubytovaní přátelé hostů.

mee5

Zákazníci si mohou vybrat mezi hotelovými pokoji pro jednu až čtyři osoby. Připraveny jsou ale i střešní apartmány s nádherným výhledem na Prahu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC a již zmiňované internetové připojení. Stejně vybaveny jsou i více hostelové pokoje pro čtyři až šest osob.

mee1

„Upřímně se nám příliš nezamlouvá ono kastování do hvězdiček, tak jsme si řekli, že to uděláme trochu jinak. V našem ho(s)telu máme na výběr ubytování pro všechny, stačí si jen vybrat. Zakládáme si zejména na kvalitních službách a ty by měly být samozřejmostí napříč všemi kategoriemi," dodává Zámečník.

mee4

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300