Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Svatební průmysl se stále mění a ukazuje osobnostní rozmanitost nevěst i ženichů. Trendem je především vyzdvihnutí životních hodnot a postojů i během obřadu a hostiny, být prostě sám sebou, tzv. „BE YOU". Svatby jsou nejrůznější, ať už ve stylu BOHO nebo s prvky rebelie a nádechem punckrocku. Právě na tyto trendy se můžete těšit na Svatebním veletrhu 2018 v hotelu Diplomat.

svatvel1

V pražském hotelu Diplomat se představí více než 100 předních vystavovatelů se svojí nabídkou včetně veletržních slev. Poslední lednový víkend, 26. – 27. ledna se můžete těšit nejen na stálice svatebního průmyslu, ale i nové firmy. Pro návštěvníky nebude ani letos chybět vzdělávací program a nejrůznější workshopy. „Naším cílem je, aby si nastávající manželé odnesli nejen kontakty a inspiraci, ale především informace a osobní pocit, že díky veletrhu zvládnou organizaci svatby lépe a ve větší pohodě. Proto veletrh hodně koncipujeme jako vzdělávací akci, která je plná rozhovorů s odborníky či bezplatných workshopů pro malé skupinky zájemců," říká Markéta Fryčová z agentury Wedding Design. Ta se společně s Vienna House Diplomat Prague podílí na organizaci Svatebního veletrhu.

svatvel4

Boho svatba nebo spíše punckrock? Právě to jsou letošní svatební trendy. Bohemian styl a boho styl v sobě mísí prvky etna, hippiee a gypsy stylu, spjat je ale úzce i s přírodou. Proto mezi oblíbená svatební místa patří stodoly, zahrady, louky, pole nebo i srub. V přírodním duchu se pochopitelně nese i veškerá výzdoba a dekorace. Svatební šaty by v tomto stylu měly být jednoduché a vzdušné, vlasy jako právě rozfoukané větrem. Na boho svatbě naopak neočekávejte nevěstu s výrazným make-upem a umělými řasami.

svatvel5

Pro punkrockové svatby je ideální tetování nebo netradiční barva vlasů. Snoubenci mohou jít úplně vlastní cestou, často se nebojí kombinovat tradiční svatební prvky s jejich představami. Typickým příkladem jsou šaty s krajkou a obrázkem lebky. Místo vysokých lodiček pracovní boty, místo prstýnků tetování. Romantiku na svatbě ve stylu punckrocku neočekávejte, spíše přesný opak.

A jaký je váš styl? Přijďte to zjistit na Svatební veletrh.

svatvel6

KDY: 26. - 27. ledna 2018
KDE: hotel Diplomat
ODKAZ: Svatební veletrh

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300