Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

valentynrosVěděli jste, že svatý Valentýn je nejen patronem zamilovaných, ale také včelařů? A že jméno Valentinus pochází z latinského slova, které znamená v překladu mocný nebo silný?

katstein1Kateřinu Steinerovou můžete znát z mnoha míst. Kromě moderátoroví, zpívání a herectví se mladá rodačka z Ostravy věnuje i lektorství swingu a stepu ve studiu Zig-Zag tap & swing.

kalouJan Kalousek se hudbě věnuje již 25 let, tedy čtvrt století. Sice si dal pět let pauzu, aby mohl zplodit a vychovat své tři děti a chvíli se věnovat politické kariéře, ale i tak ho lze označit za veterána české hudby, kterého není třeba nikde představovat.

jobsDošel jsem až na vrchol úspěchu ve světě byznysu. V očích druhých je můj život nejspíš ztělesněním úspěchu.

tanecniTaneční kurzy jsou pro českou společnost velmi typické. Mnoha lidem taneční připadají jako trapný a zastaralý přežitek.

adelznameniAndělé s námi komunikují prostřednictvím určitých znamení v závislosti na našich životních výzvách, krocích nebo otázkách, které jsme si položili.

horoskopastroVodnář - V současné době není vhodné zapomínat hlavu kdesi v oblacích.

levuplnekÚplněk 24. ledna ve znamení Lva přináší napjatou energii, kde se potkává naše touha vyjádřit se, žít ze srdce a zazářit s dalšími aspekty situace.

dvamuziDva muži, oba těžce nemocní, sdíleli stejný nemocniční pokoj. Jednomu z nich bylo dovoleno každý den si na hodinu sednout, aby tak napomohl odtoku nahromaděné tekutiny z plic.

spanekemoceMnohdy jste unaveni, jdete spát a najednou - začnete přemýšlet, dělat si starosti, jak zaplatíte účty, jak děti zvládají školu či další detaily, které souvisí s každodenním životem.

misshasNejkrásnější české hasičky Česka a Slovenska společně s Hasičem roku 2015 nafotili pořádně odvážný kalendář pro letošní rok.

kalousekUž tomu bude pět let, co se Jan Kalousek ztratil z hudební scény, a tak jeho fanoušci jistě ocení, že právě ohlásil svůj návrat!

dermanarSpolečně s baletkami z Labutího jezera a dalšími modelkami, tvářemi legendární české kosmetiky Dermacol, zakladatelkou Olgou Knoblochovu a spolumajitelkou Věrou Komárovou.

horoskopastroVodnář - Každodenní dění vás učí předvídat, vyhodnocovat a smysluplně řešit nastalé situace.

nikdenČeská Miss Nikol Švantnerová a Miss Universe Slovenské republiky Denisa Vyšňovská se poznaly v prosinci na světové soutěži Miss Universe v Las Vegas a staly se z nich nerozlučné kamarádky.

schodynovoluniNovoluní 10. ledna ve znamení Kozoroha se nese v duchu plodných ambicí a vytrvalého vzestupu. Záležitosti rozvířené o posledním úplňku o vánocích se nyní podaří zkonsolidovat.

horoskopastroVodnář - Některé myšlenky a informace v tomto týdnu mohou působit jako nebezpečná rozbuška nenadálých změn.

dorenAhoj, tady je Doreen a toto je váš roční karetní výklad pro rok 2016.

dorenČím více hovořím se svými anděly, tím více se učím. Zde je deset lekcí, které mě naučili a které změnily můj život.

mahuzimaV Čechách je letos lyžařská sezóna nejistá, a tak vyrazila Mahulena Bočanová za zimními radovánkami do nedalekého zahraničí.

knihagrey1Přečtěte si 6 stránek z připravovaného vydání pokračování série Padesát odstínů autorky E. L. Jamesové, románu Grey. Dřív než se kniha dostane na trh. plánované vydání je až 10. února.

pravalaskaVšichni po ní toužíme, všichni si ji žádáme, ale málokdo ji opravdu poznal...

noskoprsaTo, že mají některé naše VIP chirurgicky vylepšené poprsí, víme všichni.

dorenMít vztah, který je bezpečný a v němž vládne vzájemná úcta, je normální lidská touha a my všichni si zasloužíme tyto vlastnosti ve svých vztazích mít.

richardsedmRozhovor s oslavencem Richardem Tesaříkem, který se od února objeví opět při návratu muzikálu Robin Hood v Divadle Kalich.

horoskopastroKozoroh - Pro lidi, kteří mají v tomto týdnu (hlavně ve středu a ve čtvrtek) narozeniny, bude znamenat příští rok důležitý obrat v jejich životě.

oshovztahDva lidé, oddělení od sebe a nešťastní, vytvoří pro oba víc neštěstí, pokud půjdou společně. To je dáno matematicky.

kocovinaLéčba, nebo spíše zmírňování následků kocoviny je velmi individuální záležitostí, často s velmi nejistým výsledkem.

knihagrey1Přečtěte si ukázku z připravovaného vydání pokračování série Padesát odstínů autorky E. L. Jamesové, románu Grey.

milovat20duvExistuje jedno lidové rčení: "Milování je lékem chudých". Také taoistická tradice přiznává milování tělesné léčivé účinky, kromě toho jej však považuje za možnost povznesení duše.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300