Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

taborDva měsíce utečou, budou prázdniny a my budeme přemýšlet jak je svým dětem co nejlépe zpříjemnit. Jednou z možností jsou táborové kempy.

horoskopastroKdo má narozeniny v úterý, ten by se neměl bát zlepšit své společenské postavení.

dort1Do českých kin ve čtvrtek vstoupila nová filmová komedie Jak se zbavit nevěsty s Davidem Matáskem, Lenkou Vlasákovou, Andreou Kerestešovou nebo Janou Švandovou v hlavních rolích.

ivajir2Herečku Ivanou Jirešovou, mohou nyní diváci Divadla Kalich vidět v legendárním představení Zabiják Joe.

spokojenostDobrá nálada, dobrá kondice, dobré zdraví – trojice, kterou by si zasloužila každá žena.

horoskopastroNejlepší konstelace do příštího roku mají ti, co mají narozeniny ve středu nebo ve čtvrtek. Pomalu, ale jasnými krůčky postupujte dopředu.

verkalModelka Andrea Verešová fotí nový kalendář a tady je je první ochutnávka.

daraZpěvačka Dara Rolins nazpívala píseň k filmu Jak se zbavit nevěsty a k hitu kapely Mr. Big Wild World natočila videoklip.

horoskopastroV pondělí můžete být sami sobě nebezpeční, pokud aspoň 20 krát nevyběhnete schody.

svan1Herečka Jana Švandová si konečně naplno užívá svá vnučky. Její syn Hubert žil dlouhá léta v zahraničí, kde pracoval jako humanitární pracovník.

louis2Luxusní, drahá, nádherná a stylová. To jsou slova, která nejlépe vystihují chrtí závodnici se vznešeným jménem Queen Vuitton. Má jedinečné schopnosti na závodním okruhu. Má charisma, které ocení úplně každý.

horoskopastroRyby - Velikonoční pondělí bude jemně a nenápadně přispívat k harmonii a souznění členů rodiny.

horoskopastroRyby - Nic vám není dost dobré? Když jste nároční, táhne vás to dopředu a nutí k pokroku, ale někdy to zbytečně vyčerpává.

krizthMuzikálový zpěvák, vítěz reality show Robin Hood anebo cesta ke slávě Jan Kříž boduje.

janpauRozhovor s úspěšnou herečkou Janou Paulovou, kterou diváci znají například z úspěšných divadelních komedií v Divadle Kalich.

simZlatá ocenění, VIP osobnosti, krásné šaty, přepychová atmosféra. Účast na známém udílení cen byla pro Simonu výzvou. Měla tu čest předat osobně výherci prestižní cenu.

mef6Odnepaměti šlo mnohým podvodníkům pouze o zisk. Láká-li vás proto někdo na věčné mládí, dejte si pozor! Můžete se totiž svou duší upsat ďáblu!

vrzaloHerečka a zpěvačka Aneta Vrzalová, hvězda muzikálu Děti ráje a také jedna z hlavních představitelek filmu Decibely lásky využila krátkého volna a s kamarádkami vyrazila na slunnou Maltu.

neveHerečky Lenka Vlasáková, Andrea Kerestešová a Jana Švandová se staly na jediný den nevěstami. Kvůli focení plakátu pro očekávanou komedii Jak se zbavit nevěsty oblékly svatební šaty.

vojnar5Populární zpěvák Marian Vojtko oslavil své narozeniny opravdu velkolepě. Po skončení muzikálového představení v Divadle Broadway začal celý sál zpívat Happy Birthday jen pro něj.

yoon1Ráda bych vás pozvala na zajímavou narozeninovou akci Studia Yoon, které slaví své první narozeniny.

upnvahyÚplněk 23. března ve znamení Vah přináší do popředí téma vyrovnání sil, partnerství a dobrého poměru mezi sebeprosazením a potřebami druhých.

beranovPrvní jarní novoluní je astrologickým novým rokem: energie prvního znamení zvěrokruhu je průkopnická, svěží a syrová jako jarní příroda, která se neohroženě dere a povrch a proráží si cestu.

jarJeden starý čaroděj říkal, že rovnodennost je čas, kdy se může každý z nás znovu rozhodnout, na kterou se dá stranu.

horoskopastroBeran - Máte v úterý narozeniny? Zapomeňte na vzdušné zámky a držte se hezky při zemi.

horoskopastroBeran - Máte-li narozeniny tuto středu, snažte se během příštího roku dělat to, co se od vás očekává a co je prospěšné zejména pro druhé.

merldubPro Berany bude duben měsícem ve znamení životních průběhů, ambici, autorit, vlastního vězení, ale také rozpadáním se starých vazeb a iluzí, odtažitostí a omezeními ve vztazích.

horoskopastroRyby - V tomto týdnu máte příležitost mluvit nahlas o důležitých věcech, nebojte se ale svěřit i se svým niterným viděním světa.

hanpomCvičitelka Hanka Kynychová odstartovala první jarní den v Kongresovém centru Praha její cvičební tour Pohyb pomáhá.

sykos8Hvězdy muzikálu Sibyla, královna ze Sáby ukázaly část tolik očekávaných kostýmů z dílny kostýmního výtvarníka Josefa Jelínka.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300