Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

hrac 19V Praze se otevřelo celosvětově známé hračkářství Hamleys, největší ve střední Evropě.

sillky1Jak je možné, že mají Japonky tak krásnou pleť až do vysokého věku? Vědí, jakou kosmetiku používat a dopřávají si dostatek odpočinku.

duchove1Nevíte co, dáte svým dětem k Dětskému dni? Udělejte jim radost a zajděte společně na muzikál, Ať žijí duchové!

horoskopastroBýk - V pondělí se vám možná splní nějaký sen. Pokud máte pocit, že vám partnerka nebo partner něco dluží, zkuste přidat něco ke společnému prospěchu vy sami.

tymiTklivé, syrové a romantické propojení lidských životů. Osudů a vedení ruky osudu – kdo má rád tyto příběhy, ten ocení Tymiánové dopisy s jejich křehkou, smyslnou a hrůzy války otevírající tématikou.

tarotsny1Máte-li rádi tarotové karty, pak je bezva zpráva, že Tarot snů od Cira Marchettiho znovu vychází ve vší své staré kráse.

serikPro Býky bude květen stejně jako duben měsícem ve znamení dámské společnosti, darů, pozorností, pozvání, setkání či seznámení, ale také určité koketérie, lichocení, štěstí, něžností, radosti i veselí.

taborDva měsíce utečou, budou prázdniny a my budeme přemýšlet jak je svým dětem co nejlépe zpříjemnit. Jednou z možností jsou táborové kempy.

horoskopastroKdo má narozeniny v úterý, ten by se neměl bát zlepšit své společenské postavení.

dort1Do českých kin ve čtvrtek vstoupila nová filmová komedie Jak se zbavit nevěsty s Davidem Matáskem, Lenkou Vlasákovou, Andreou Kerestešovou nebo Janou Švandovou v hlavních rolích.

ivajir2Herečku Ivanou Jirešovou, mohou nyní diváci Divadla Kalich vidět v legendárním představení Zabiják Joe.

mef6Odnepaměti šlo mnohým podvodníkům pouze o zisk. Láká-li vás proto někdo na věčné mládí, dejte si pozor! Můžete se totiž svou duší upsat ďáblu!

spokojenostDobrá nálada, dobrá kondice, dobré zdraví – trojice, kterou by si zasloužila každá žena.

neveHerečky Lenka Vlasáková, Andrea Kerestešová a Jana Švandová se staly na jediný den nevěstami. Kvůli focení plakátu pro očekávanou komedii Jak se zbavit nevěsty oblékly svatební šaty.

horoskopastroNejlepší konstelace do příštího roku mají ti, co mají narozeniny ve středu nebo ve čtvrtek. Pomalu, ale jasnými krůčky postupujte dopředu.

yoon1Ráda bych vás pozvala na zajímavou narozeninovou akci Studia Yoon, které slaví své první narozeniny.

verkalModelka Andrea Verešová fotí nový kalendář a tady je je první ochutnávka.

beranovPrvní jarní novoluní je astrologickým novým rokem: energie prvního znamení zvěrokruhu je průkopnická, svěží a syrová jako jarní příroda, která se neohroženě dere a povrch a proráží si cestu.

daraZpěvačka Dara Rolins nazpívala píseň k filmu Jak se zbavit nevěsty a k hitu kapely Mr. Big Wild World natočila videoklip.

horoskopastroBeran - Máte v úterý narozeniny? Zapomeňte na vzdušné zámky a držte se hezky při zemi.

horoskopastroV pondělí můžete být sami sobě nebezpeční, pokud aspoň 20 krát nevyběhnete schody.

merldubPro Berany bude duben měsícem ve znamení životních průběhů, ambici, autorit, vlastního vězení, ale také rozpadáním se starých vazeb a iluzí, odtažitostí a omezeními ve vztazích.

svan1Herečka Jana Švandová si konečně naplno užívá svá vnučky. Její syn Hubert žil dlouhá léta v zahraničí, kde pracoval jako humanitární pracovník.

hanpomCvičitelka Hanka Kynychová odstartovala první jarní den v Kongresovém centru Praha její cvičební tour Pohyb pomáhá.

louis2Luxusní, drahá, nádherná a stylová. To jsou slova, která nejlépe vystihují chrtí závodnici se vznešeným jménem Queen Vuitton. Má jedinečné schopnosti na závodním okruhu. Má charisma, které ocení úplně každý.

horoskopastroRyby - Velikonoční pondělí bude jemně a nenápadně přispívat k harmonii a souznění členů rodiny.

horoskopastroRyby - Nic vám není dost dobré? Když jste nároční, táhne vás to dopředu a nutí k pokroku, ale někdy to zbytečně vyčerpává.

krizthMuzikálový zpěvák, vítěz reality show Robin Hood anebo cesta ke slávě Jan Kříž boduje.

janpauRozhovor s úspěšnou herečkou Janou Paulovou, kterou diváci znají například z úspěšných divadelních komedií v Divadle Kalich.

simZlatá ocenění, VIP osobnosti, krásné šaty, přepychová atmosféra. Účast na známém udílení cen byla pro Simonu výzvou. Měla tu čest předat osobně výherci prestižní cenu.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300