Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

vanhor4Kde trávíte Vánoce? Já osobně doma se svojí rodinou a vůbec si nedovedu představit, že by to bylo jinak.

horoskopastroStřelec - Vaše mysl se rozjíždí na plné obrátky, do učení budete mít chuť a začátkem týdne i do diskusí.

horoskopastroŠtír - Kdo má v pondělí narozeniny, bude se v příštím roce cítit dost důležitý a bude mít svůj způsob seberealizace pod kontrolou.

naroz1Od dnešního dne (31. 10.) až do pátku čtvrtého listopadu probíhají v obchodním centru Quadrio narozeninové oslavy.

sully1Naprosto ojedinělé přistání na řece, navíc bez jediné ztráty na životě. Snímek amerického režiséra Clintona Eastwooda (Million Dollar baby, Gran Torino) o letecké katastrofě s dobrým koncem.

horoskopastroŠtír - Máte v úterý narozeniny? Nikam se nehoňte a berte život tak, jak je.

merlistPro Štíry bude listopad stejně jako pro Berany měsícem ve znamení bydlení, autorit, rodiny a jejich příslušníků, domácího krbu, vlivu rodičů, ve vztazích o pevnosti, nepružnosti, nechuti ke změnám či neměnnosti, neboť jejich dvorní kartou je „DŮM".

mef1Po dlouhém a namáhavém zkoušení očekávaného muzikálu Mefisto protagonisté konečně absolvovali zkoušku kostýmů a líčení.

horoskopastroŠtír - Máte-li narozeniny ve středu nebo ve čtvrtek, čekejte dynamický rok plný novinek a událostí.

ant4Film natočený podle scénáře britského scénáristy Seana Ellise měl premiéru 1. července na Filmovém festivalu v Karlových Varech.

ilonman2Dneska mám pro vás rozhovor s muzikálovou herečkou Ilonou Maňasovou, kterou můžete vidět v novém muzikálu Divadla Kalich Srdcový král.

sildova1Přináším vám rozhovor s muzikálovou herečkou a zpěvačkou Kateřinou Šildovou, kterou můžete vidět v muzikálu Pomáda v Divadle Kalich. Tam se také objeví v roli Lorain v novém muzikálu Srdcový král.

sigfe3Signal festival se do Prahy vrátil již počtvrté a ve čtyřech říjnových večerech rozzářil vybraná místa.

horoskopastroPanna - Pokud máte tuto středu narozeniny, věřte si a posilujte svou pozici.

horoskopastroVáhy - Pokud máte v tomto týdnu narozeniny, možná se v příštím roce do některých činností naplno obujete a dotáhnete je do úspěšného konce.

horoskopastroPanna - V tomto týdnu svými skutky dejte jasně najevo, co je pro vás důležité.

horoskopastroVáhy - V úterý se dokážete na věci podívat objektivně, přesto se vás budou osobně silně dotýkat.

mermagPro Panny bude září stejně jako pro Raky měsícem ve znamení jistot a spolehlivosti, pevnosti, zabezpečení, ale i řešení, rozklíčování, důvěry i završení a dořešení, neboť jejich dvorní kartou je „KLÍČ".

merrijPro Váhy bude říjen měsícem ve znamení životní cesty, izolace, zastavení, ustrnutí, ale také větší samostatnosti, odtažitosti, osamělosti, oddělenosti nebo chladu, hranic, neboť jejich dvorní kartou je „VĚŽ".

horoskopastroV pondělí odpoledne vstoupí Slunce do znamení Panny a dostane vás do centra pozornosti.

horoskopastroVáhy - Kdo má v úterý narozeniny, bude moci v příštím roce stavět na příznivých okolnostech.

kalmil2Sice do nového roku máme ještě něco času, ale už je možná ten správný čas se poohlédnout po kalendáři. Ty od Louise L. Hay vychází u nás už několikátým rokem a letos nakladatelství udělalo zásadní změnu.

horoskopastroVáhy - Máte v pondělí narozeniny? Pak se možná vezete na vlně optimismu a velkých očekávání.

horoskopastroLev - Pokud máte v úterý narozeniny, nebojte se v příštím roce rozjet trochu dynamičtěji a odvážněji svůj život.

hlav2Socha F. Kafky, která se nachází na piazze za Obchodním centrem Quadrio neujde již dva roky pozornosti turistů ani náhodných kolemjdoucích.

horoskopastroLev - V úterý vám přijde vhod nějaká dobře míněná pomoc.

horoskopastroVáhy - Začátkem týdne vám bude stačit nasadit správný úsměv ve správnou chvíli a vše vám půjde snadno.

horoskopastroLev - Máte-li v pondělí narozeniny, budete v příštím roce stavět na dosavadních jistotách, v lásce můžete čekat některá překvapení.

horoskopastroVáhy - V tomto týdnu možná získáte pocit zodpovědnosti, nebudete chtít své okolí zklamat a budete se snažit ze všech sil uspět.

palek1Přemysl Pálek stále hraje, zpívá a tančí už od dětství, kdy začínal v plzeňské taneční skupině Storm. Dnes už je hlavně stálicí v muzikálech Divadla Kalich, kde ho nově čekají písně Elvise Presleyho v muzikálu Srdcový král.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300