Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

slov1Mladou herečku a zpěvačku Annu Julii Slováčkovou můžete již několik měsíců vídat na prknech Divadla Kalich jako Rózi v kultovním muzikálu Krysař.

svatvel1Svatební průmysl se stále mění a ukazuje osobnostní rozmanitost nevěst i ženichů. Trendem je především vyzdvihnutí životních hodnot a postojů i během obřadu a hostiny, být prostě sám sebou, tzv. „BE YOU".

svatdnyChystáte se ,,Pod čepec"? Nebo někdo z vašeho okolí? Pokud ,,ANO" máme pro vás tip, kde načerpáte určitě spoustu inspirace pro svojí vlastní svatbu. Tento víkend se konají tradiční, Svatební dny v Clarion Congress Hotel Prague.

horoskopastroLeden jako první měsíc nového roku nepřinese jen dva stěžejní úplňky na začátku a konci měsíce, ale i silné novoluní a bude navíc pod vibrací č. 1 (Osobní vibrací jedničky si mohou lidé připadat velmi osamělí.

petrvondV dnešním rozhovoru jsme si povídali se známým hercem, moderátorem a muzikantem Petrem Vondráčkem. Nejen o muzikálu Srdcový král, ve kterém v současnosti účinkuje, ale také o show Tvoje tvář má známý hlas a svých nejbližších plánech.

merprosProsinec jako poslední měsíc letošního roku sám o sobě přináší vibraci č. 3 (Vibrace čísla tři s sebou přináší myšlenkovou činorodost a vyvolává potřebu uvolnit energii společenskými kontakty, studiem a různými koníčky.

knih2 1Kdo by neměl rád romantickou literaturu se šťastným koncem? Posy Morlandové však sladkou četbu musí odložit stranou a postavit se čelem realitě.

horoskopastroVáhy - Asi nevydržíte stát a mlčet ve chvílích, kdy vidíte, že je potřeba nahlas promluvit a jasně vyjádřit svůj názor.

meePropojuje krásu historické budovy a modernu, dokonalé hotelové služby s uvolněnou atmosférou hostelu. Nabízí restauraci s teplými jídly a řadou českých piv, ale i luxusní apartmán na střeše budovy.

horoskopastroStřelec - V úterý si budete příliš jistí svou pravdou, nebudete se s ní tajit.

vakop3Máme pro vás rozhovor s hercem a muzikantem Václavem Koptou, který nám vyprávěl o účinkování v nové hře Dvě noci na Karlštejně, která měla v záři premiéru v pražském Divadle Kalich a také nám prozradil svůj recept na dlouhodobý vztah.

augmerSrpen sám o sobě přináší vibraci č. 8 (Vibrace čísla osm přináší čas, v němž může člověk po změnách znovu získat rovnováhu a klid a vytěžit z předcházejících zkušeností pochopení a sílu.

ivamarV roli legendární Johanky se zabydlela výtečná Iva Marešová.

horoskopastroPrázdniny se v tomto týdnu zlomí do druhé poloviny a pro ty co se chystají na dovolenou, mám jednu radu.

horoskopastroVáhy - Máte-li narozeniny v pondělí nebo v úterý, pak možná budete muset zabojovat s nějakým nenápadným nepřítelem ve svém nitru.

horoskopastroČervenec se nám pomalu blíží ke konci, měsíční příliv je minimální a my bychom měli začít trochu víc myslet na svoje zdraví. Podle čínské medicíny bychom v červenci měli více posilovat krevní oběh.

kolepetPetr Kolečko v současnosti patří mezi naše nejvyhledávanější dramatiky a scénáristy.

polasek1Mám pro vás rozhovor s hercem Josefem Poláškem, v němž mimo jiné prozradí, jak se dostal k herectví nebo jaký je jeho postoj k reklamám.

rijmerŘíjen sám o sobě přináší vibraci č. 1 (Vibrace čísla jedna může zapříčinit, že si mohou lidé připadat velmi osamělí.

prh 17Hledáte chvilku klidu a jste zrovna v centru? Františkánská zahrada bude pro vás to správné místo.

osmPo úspěšném románu Bábovky, jenž patřil mezi nejprodávanější knihy roku 2016 vyšla před prázdninami letošního roku další kniha české autorky Radky Třeštíkové.

horoskopastroMáme před sebou druhý červencový týden, který bude ovlivněn silnými dozvuky po úplňku. Pro někoho to bude znamenat špatný spánek nebo větší nervozitu, ale vše se bude ke konci týdne zlepšovat a vaše mysl se bude ubírat jiným veselejším směrem.

zouDneska mám pro vás rozhovor se známým hercem Martinem Zounarem.

svatkat1Přemýšlíte kam vyrazit na víkend nebo na dovolenou? Chcete si užít klid a pohodu po uspěchaných dnech. Mám pro vás typ, na oázu klidu uprostřed lesů, kde si vaše tělo odpočine na čistém vzduchu, a vy naberete novou sílu.

mersepZáří samo o sobě přináší vibraci č. 9 (Vibrace čísla devět přináší naplnění a zakončení cyklů a pohotovost postoupit v nadcházejícím roce do vyšší roviny s novou osobní roční vibrací čísla jedna.

marpostZpěváka Martina Poštu můžete znát nejen z řady muzikálů, ale také například z kapely Laura a její tygři. O tom, které role ho nejvíce baví a jak se dostal z jeviště k profesionálnímu koučování, se dočtete v našem rozhovoru.

pesparMáte doma pejska? Rádi vám představíme nové sportovně kynologické volnočasové centrum Pesopark pro naše čtyřnohé miláčky.

horoskopastroBlíženci - Ať už jste v minulém týdnu překonali své obavy nebo ne, teď se do některých podniků musíte pustit na vlastní kůži.

horoskopastroTento týden nás čeká hned v pondělí úplněk a k tomu snad nemusím nic dalšího psát. Pro ty na, které úplněk působí, nespavostí jste víc neklidní, budou první dny v tomto týdnu trochu víc náročný, ale ke konci týdne se vše bude otáčet k lepšímu.

moremerlinČervenec sám o sobě přináší vibraci č. 7 (Vibrace čísla sedm vyvolává změny, které se mohou velice bolestivě dotknout citů.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300