Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Centrum Baby Office otevřelo 15. července novou pobočku – dětský koutek v prostorách Balance Clubu Brumlovka, nedaleko metra Budějovická. Koutek nabídne krátkodobé hlídání dětí a sloužit bude hlavně rodičům, kteří využívají služby komplexu budov BB Centrum Brumlovka.

   novababi

„Hlídáme děti od tří let bez objednání nebo od 18 měsíců po předchozí rezervaci. Vzhledem k omezené kapacitě koutku ale doporučujeme všem rezervovat si místo," říká manažerka projektu Baby Office Pavlína Bandrowská. „Zvolili jsme tuto lokalitu i s ohledem na potřeby rodičů, kteří pracují pro korporace v přilehlém okolí," dodává. Služby koutku jsou tedy k dispozici členům BCB a zaměstnancům či hostům firem v BB Centru, kteří potřebují pohlídat své ratolesti v rozmezí od jedné do čtyř hodin zatímco pracují nebo absolvují schůzky či pracovní pohovor. Koutek Baby Office se nachází v prvním patře komplexu Balance Clubu Brumlovka a v provozu bude od pondělí do pátku v časech 8:30-12:30 a 14:00-18:00. Hodinové hlídání vyjde na 100 Kč, pro členy klubu BCB platí zvýhodněná cena 180 Kč za tři hodiny.

Hlídací koutek Baby Office je koncipován pro menší kolektiv dětí. Program, který je zde připravován každý den, je tematicky různorodý. „Pro návštěvníky BB centra není dětský koutek novinkou, oproti předchozímu provozovateli však nabízíme rozšíření péče i o děti mladší tří let a prodloužení provozní doby do 18 hod. Díky naším zkušenostem s miniškolkou provozovanou v Michli máme kvalifikované lektory a nabízíme metodické vzdělávání, které koresponduje s potřebami dětí různého věku," hovoří o projektu manažerka. O dění v koutku a programu budou rodiče informováni prostřednictvím facebooku a webových stránek balanceklub.babyoffice.cz.

Baby Office je projekt sociálního podnikání, který se již delší dobu zaměřuje na pomoc rodičům se slaďováním pracovního a rodinného života. Domovská pobočka v těsné blízkosti metra Kačerov již přes rok nabízí komplexní řešení potřeb pracujících rodičů - miniškolku pro děti od 18 měsíců, coworking, pronájem prostor pro schůzky či jednání a vzdělávací kurzy. Další aktivitou Baby Office je realizace mobilních dětských koutků včetně zážitkových programů pro děti i rodiče. Vše na klíč pro firmy, festivaly, veletrhy i obce.

Více na: www.babyoffice.cz 

Kristýna Čermáková

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300