Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Půl roku fungující centrum pro aktivní rodiče s malými dětmi se spojilo s expertní vzdělávací a konzultační společností GENDER CONSULTING a začalo nabízet profesionální kurzy a semináře. Díky dotaci z Evropských fondů dokonce některé zdarma!

   B01X8kMWbowiIVLIK23HFlN3PjDN9jxqGhGLUB4QCKMY3abT1SP9iRMmlWifMiF0Gj6tgIQ

Chcete rozvíjet svou osobnost? Toužíte po sebevzdělání? Máte chuť podnikat a nevíte, jak do toho? Baby Office nabízí řadu přednášek a seminářů, včetně dlouhodobého vzdělávacího cyklu, díky němuž se rodiče s malými dětmi dozví, jak úspěšně sladit rodinu s prací nebo začít podnikat. Program připravila společnost GENDER CONSULTING – expertní konzultační, vzdělávací a informační společnost v oblasti rovných příležitostí mužů a žen a jejich postavení ve společnosti. Všechny semináře spojují praktické základy a tipy z teorie, interakci a praxi.

„Realizovat vzdělávání v Baby Office bylo pro nás velkou výzvou, neboť jde o centrum, jehož koncept považujeme za nesmírně přínosný. Myslíme si, že naše zkušenosti a práce v oblasti genderu/rovných příležitostí, podpory diverzity nebo age managementu mohou být cenné pro vytvoření kvalitního vzdělávacího programu v tomto centru," uvádí Mgr. Kateřina Kaňoková, genderová experta.

Poptávka po vzdělávání mezi rodiči je, jak se ukázalo, vysoká. První cyklus seminářů s názvem Desatero k úspěchu, který odstartoval v úterý 17. září 2013, je již beznadějně obsazen. Baby Office nicméně už nyní přijímá objednávky na další cyklus, který bude probíhat od ledna 2014.

   XgQ2iyT0QHJBB-zyIQK4L5ieuakYenvX7Cesmku4R-PofL-GbsryoEh EgFUCx6NUZcqGV8

„GENDER Consulting spolupracuje s celou řadou expertů, kteří zaručují absolutní profesionalitu. Rozhodli jsme se proto realizovat s nimi nejen zmíněný cyklus, ale i řadu jednotlivých seminářů," doplňuje Hana Krejčí, zakladatelka Baby Office. „V nejbližších týdnech půjde například o Networkingovou snídani na téma (Ne)rovné šance žen na trhu práce," doplňuje.

Podrobné informace ke kurzům najdete na webu www.babyoffice.cz, novinky k dotovaným projektům pak na oppa.babyoffice.cz 

POPISKY FOTOGRAFIÍ:
FOTO 1 a FOTO 2 – Baby Office a Gender Consulting nabízejí vzdělávací kurzy pro aktivní rodiče s malými dětmi (foto: Věra Křeháčková) 

 

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300