Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Webové stránky Andělská Naděje mají novou grafickou podobu a přinášejí řadu pravidelných novinek.

   anweb

Každý měsíc si na stránkách budete moci přečíst aktuální andělské poselství, které skrze automatické písmo předávají andělé přímo Evě Laštovičkové, andělskému průvodci a médiu. Každým měsícem Vás bude provázet vybraný průvodce, v měsíci lednu je to archanděl Gabriel, posel. Připravena bude také pravidelná andělská očista mysli i duše. Každý měsíc bude také ve znamení novinkové terapie. Na začátku roku je velmi důležité uvědomění jednoty, pocítění jistoty a vnitřní síly na vše, co Vás v roce 2015 čeká. Jaký bude nový rok, na to se také autorka stránek zeptala andělů, podrobnosti si můžete přečíst v aktuálním andělském newsletteru, který najdete rovněž na stránkách.

Eva Laštovičková říká: „Vždy mne překvapí, jaká témata a poselství andělé skrze mne sdělují. Jedná se vždy o láskyplné zprávy, které potěší duši. Andělská Naděje se snaží pomáhat všem, kteří chtějí ve svém životě pocítit harmonii, pohodu, radost. Důležité je dosahování výsledků. Andělská terapie ukazuje cestu, jak si splnit sny a přání. Záleží na každém, zda andělská doporučení přijme, začlení do svého života a učiní patřičné změny. Důležité je uvědomění pozitivní mysli, protože naše myšlenky utvářejí náš život, který jen my sami máme možnost měnit a rozhodovat o tom, jaký náš život bude. Pomoci nám můžou andělští přátelé, když je požádáme. Oprostěte se od strachů a obav a propojte se s Vaším srdcem a duší."

V roce 2014 se Andělské Naději podařilo pomoci přijít na svět šesti dětem, několik desítek z Vás našlo své partnery či partnerky duše, velká většina začala naslouchat svému nitru a pracovat sami se sebou a svými myšlenkami. Další část přijala své životní poslání v duchovní oblasti a podle reakcí mají už tito lidé své první klienty.

Propojte se také Vy se svými přáními a životními radostmi. Naučte se na trápení a na životní zkoušky nahlížet z roviny nadhledu a většího vnitřního klidu s uvědoměním, že se učíte novému poznání a jen na Vás bude záležet, jak bude osobní lekce dlouhá a bolavá.

Více na: www.andelskanadeje.cz a www.facebook.com/andelskanadeje

Eva Laštovičková

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300