Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Dovolila bych se s Vámi podělit o silný prožitek, o příběh, jehož jsem byla svědkem. Proč? Andělé chtějí, abych Vám na tomto příkladu ukázala, jakou podobu může mít komunikace.

   UJvaLpXoXtNDgeNsxMt7Uh-zekxKnYca9CPAHyVZapgQWeF8EUvBAM9iUaRbbt2w1nppvEA

Máme doma čtyřnohého psího léčitele Maxe. Ve čtvrtek 11. července jsem si večer četla knihu. Velmi zajímavou a hodně obohacující, jmenuje se Mnich, který prodal své ferrari. Chtěla jsem si dočíst ještě půl stránky, než půjdeme na večerní procházku. Max se najednou z ničeho nic zvedl ze svého pelíšku a začal na mne upřeně zírat, v tom jeho pohledu byla velká hloubka a síla. Byl tak intenzivní, že mi nedovolil ještě dvě minuty číst. Pod palbou silných energií jsem řekla: „Dobře, Maxi, dočtu si to potom a půjdeme."
Vyrazili jsme a sotva jsme vyšli před barák, potkali jsme skupinku lidí, která byla nadšená, že Maxe vidí, volali na něj jménem a bylo z toho velkolepé setkání. Stála jsem velmi překvapená celou situací a –přiznám se – chvilku jsem nechápala, co se to vlastně děje.

Následně mi došlo, že jsme potkali pár, kterému jsme s přítelem začali říkat „Alfrédovci", měli jako jediní v okolí také buldoka, který se jmenuje Alfréd, už měl svůj věk, 11 let. V době, kdy byl více zdravotně v kondici, byli s Maxem velcí kamarádi. Tehdy, když ho Max poprvé viděl, měl neskutečnou radost, že potkal někoho, kdo je stejný jako on.

Dlouho jsme tento pár s Alfrédem neviděli a měli jsme pocit, že je asi už Alfréd v psím nebi. Jak jsem se za chvilku dozvěděla, Afréd se vrátil domů do nebe už v březnu, naše tušení bylo správné. Jak jsem poznala, „Alfrédovci" nebyli s touto událostí smíření, Alfréd jim chyběl a bylo jim moc smutno. Max s nimi dováděl, předával lásku, poctivě se střídavě věnoval každému z nich.

Z pána najednou „vyjelo", že má velkou radost, že konečně Maxe vidí, už dlouho Maxe vyhlížel a doufal, že by Maxe venku mohli potkat, prý potřebovali tento buldočí kontakt. Uvědomila jsem si, že Max obdržel od Alfréda prosbu, zda by nemohl potěšit jeho páníčky a poslal jim z nebe vzkaz, který jsme měli s Maxem předat: Je opravdu v nebi, stále je se svými páníčky, má je moc rád a je v pořádku. Nic ho netrápí. Tento vzkaz jsme s Maxem předali, byl to opravdu silný moment. Byla jsem pyšná, velmi mne dojalo, jak vše Max řídil, bylo to vše plně v jeho režii.

Někdo by mohl namítat, že to byla jen náhoda nebo shoda okolností.

Ale, jak víte – náhody neexistují!

Autor : Eva Laštovičková 

www.andelskanadeje.cz 

 

 

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300