Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

ivamarV roli legendární Johanky se zabydlela výtečná Iva Marešová.

horoskopastroVáhy - Máte-li narozeniny v pondělí nebo v úterý, pak možná budete muset zabojovat s nějakým nenápadným nepřítelem ve svém nitru.

kolepetPetr Kolečko v současnosti patří mezi naše nejvyhledávanější dramatiky a scénáristy.

rijmerŘíjen sám o sobě přináší vibraci č. 1 (Vibrace čísla jedna může zapříčinit, že si mohou lidé připadat velmi osamělí.

osmPo úspěšném románu Bábovky, jenž patřil mezi nejprodávanější knihy roku 2016 vyšla před prázdninami letošního roku další kniha české autorky Radky Třeštíkové.

zouDneska mám pro vás rozhovor se známým hercem Martinem Zounarem.

mersepZáří samo o sobě přináší vibraci č. 9 (Vibrace čísla devět přináší naplnění a zakončení cyklů a pohotovost postoupit v nadcházejícím roce do vyšší roviny s novou osobní roční vibrací čísla jedna.

pesparMáte doma pejska? Rádi vám představíme nové sportovně kynologické volnočasové centrum Pesopark pro naše čtyřnohé miláčky.

horoskopastroTento týden nás čeká hned v pondělí úplněk a k tomu snad nemusím nic dalšího psát. Pro ty na, které úplněk působí, nespavostí jste víc neklidní, budou první dny v tomto týdnu trochu víc náročný, ale ke konci týdne se vše bude otáčet k lepšímu.

augmerSrpen sám o sobě přináší vibraci č. 8 (Vibrace čísla osm přináší čas, v němž může člověk po změnách znovu získat rovnováhu a klid a vytěžit z předcházejících zkušeností pochopení a sílu.

horoskopastroPrázdniny se v tomto týdnu zlomí do druhé poloviny a pro ty co se chystají na dovolenou, mám jednu radu.

horoskopastroRak - Narozeniny začátkem týdne mohou odstartovat velmi zajímavé, tvořivé a osvěžující období.

horoskopastroČervenec se nám pomalu blíží ke konci, měsíční příliv je minimální a my bychom měli začít trochu víc myslet na svoje zdraví. Podle čínské medicíny bychom v červenci měli více posilovat krevní oběh.

Aelia2Začíná doba dovolených a mnoho z nás poletí někam k moři a do tepla. Před každou cestou hodně z nás zažívá takovou tu správnou cestovní horečku.

polasek1Mám pro vás rozhovor s hercem Josefem Poláškem, v němž mimo jiné prozradí, jak se dostal k herectví nebo jaký je jeho postoj k reklamám.

zlutlaz2Venku začalo dnes opravdu léto. Včera venku pomalu 34 stupňů a dneska se ochladilo na mrazivých 28 stupňů. Ideální počasí vyrazit někam k vodě a nesedět v kanceláři.

prh 17Hledáte chvilku klidu a jste zrovna v centru? Františkánská zahrada bude pro vás to správné místo.

horoskopastroRak - Tento týden může patřit k vašim nejlepším. Můžete prožít blaho svobodné mysli a romantiku zároveň.

horoskopastroMáme před sebou druhý červencový týden, který bude ovlivněn silnými dozvuky po úplňku. Pro někoho to bude znamenat špatný spánek nebo větší nervozitu, ale vše se bude ke konci týdne zlepšovat a vaše mysl se bude ubírat jiným veselejším směrem.

horoskopastroLev - Co vám v tomto týdnu půjde ztuha, to se nesnažte za každou cenu prosadit.

svatkat1Přemýšlíte kam vyrazit na víkend nebo na dovolenou? Chcete si užít klid a pohodu po uspěchaných dnech. Mám pro vás typ, na oázu klidu uprostřed lesů, kde si vaše tělo odpočine na čistém vzduchu, a vy naberete novou sílu.

horoskopastroRak - Když vás něco rozčílí, raději počítejte a nereagujte přehnaně.

marpostZpěváka Martina Poštu můžete znát nejen z řady muzikálů, ale také například z kapely Laura a její tygři. O tom, které role ho nejvíce baví a jak se dostal z jeviště k profesionálnímu koučování, se dočtete v našem rozhovoru.

oldMám pro vás pohodový rozhovor s muzikálovým hercem Oldřichem Smyslem, který vám prozradí, jak se těší na nové nastudování muzikálu Krysař v Divadle Kalich.

horoskopastroBlíženci - Ať už jste v minulém týdnu překonali své obavy nebo ne, teď se do některých podniků musíte pustit na vlastní kůži.

merjunČerven sám o sobě přináší vibraci č. 6 (Vibrace čísla šest člověka staví před mnoho možností volby, které teď budou podrobeny zkoušce.

moremerlinČervenec sám o sobě přináší vibraci č. 7 (Vibrace čísla sedm vyvolává změny, které se mohou velice bolestivě dotknout citů.

horoskopastroRak - V pondělí můžete narazit na někoho, kdo vám zabrání v cestě, která by se stejně ukázala jako zbytečná.

zlutlaz6Dětem začali prázdni a nám nastává období jak jim je co nejvíc zpestřit, aby si je užili. Pro ty co zůstávají v Praze, bude otevřeno mnoho příměstských táborů, kde si děti užijí spoustu aktivit, a vy si nebudete dělat starosti, že jsou sami doma.

horoskopastroRak - Začátek týdne věnujte dokončování zbývající práce a můžete odlehčit i své tělesné schránce.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300