Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

horoskopastroTento týden nás čeká hned v pondělí úplněk a k tomu snad nemusím nic dalšího psát. Pro ty na, které úplněk působí, nespavostí jste víc neklidní, budou první dny v tomto týdnu trochu víc náročný, ale ke konci týdne se vše bude otáčet k lepšímu.

augmerSrpen sám o sobě přináší vibraci č. 8 (Vibrace čísla osm přináší čas, v němž může člověk po změnách znovu získat rovnováhu a klid a vytěžit z předcházejících zkušeností pochopení a sílu.

horoskopastroPrázdniny se v tomto týdnu zlomí do druhé poloviny a pro ty co se chystají na dovolenou, mám jednu radu.

horoskopastroČervenec se nám pomalu blíží ke konci, měsíční příliv je minimální a my bychom měli začít trochu víc myslet na svoje zdraví. Podle čínské medicíny bychom v červenci měli více posilovat krevní oběh.

polasek1Mám pro vás rozhovor s hercem Josefem Poláškem, v němž mimo jiné prozradí, jak se dostal k herectví nebo jaký je jeho postoj k reklamám.

prh 17Hledáte chvilku klidu a jste zrovna v centru? Františkánská zahrada bude pro vás to správné místo.

horoskopastroMáme před sebou druhý červencový týden, který bude ovlivněn silnými dozvuky po úplňku. Pro někoho to bude znamenat špatný spánek nebo větší nervozitu, ale vše se bude ke konci týdne zlepšovat a vaše mysl se bude ubírat jiným veselejším směrem.

svatkat1Přemýšlíte kam vyrazit na víkend nebo na dovolenou? Chcete si užít klid a pohodu po uspěchaných dnech. Mám pro vás typ, na oázu klidu uprostřed lesů, kde si vaše tělo odpočine na čistém vzduchu, a vy naberete novou sílu.

marpostZpěváka Martina Poštu můžete znát nejen z řady muzikálů, ale také například z kapely Laura a její tygři. O tom, které role ho nejvíce baví a jak se dostal z jeviště k profesionálnímu koučování, se dočtete v našem rozhovoru.

horoskopastroBlíženci - Ať už jste v minulém týdnu překonali své obavy nebo ne, teď se do některých podniků musíte pustit na vlastní kůži.

moremerlinČervenec sám o sobě přináší vibraci č. 7 (Vibrace čísla sedm vyvolává změny, které se mohou velice bolestivě dotknout citů.

horoskopastroRak - V pondělí můžete narazit na někoho, kdo vám zabrání v cestě, která by se stejně ukázala jako zbytečná.

zlutlaz6Dětem začali prázdni a nám nastává období jak jim je co nejvíc zpestřit, aby si je užili. Pro ty co zůstávají v Praze, bude otevřeno mnoho příměstských táborů, kde si děti užijí spoustu aktivit, a vy si nebudete dělat starosti, že jsou sami doma.

horoskopastroRak - Začátek týdne věnujte dokončování zbývající práce a můžete odlehčit i své tělesné schránce.

horoskopastroRak - Narozeniny začátkem týdne mohou odstartovat velmi zajímavé, tvořivé a osvěžující období.

horoskopastroBlíženci - Ve středu a ve čtvrtek si můžete osvěžit všední dny třeba i malým zpestřením programu.

Aelia2Začíná doba dovolených a mnoho z nás poletí někam k moři a do tepla. Před každou cestou hodně z nás zažívá takovou tu správnou cestovní horečku.

gennySympatická zpěvačka a herečka s italskými kořeny Genny Ciatti Vám v následujícím rozhovoru prozradí, jak se jí líbí její role v muzikálu Srdcový král, který měl v září premiéru v Divadle Kalich, a jaké jsou její plány na blížící se letní prázdniny.

zlutlaz2Venku začalo dnes opravdu léto. Včera venku pomalu 34 stupňů a dneska se ochladilo na mrazivých 28 stupňů. Ideální počasí vyrazit někam k vodě a nesedět v kanceláři.

horoskopastroRak - Tento týden slibuje výjimečné konstelace pro závěrečné zkoušky – opravdové úsilí se dočká ocenění a potvrzení.

horoskopastroRak - Tento týden může patřit k vašim nejlepším. Můžete prožít blaho svobodné mysli a romantiku zároveň.

merkv7Pro Býky bude KVĚTEN měsícem ve znamení životních i vztahových jistot, zabezpečení, řešení, ale stejně tak i hledání klíče k odpovědím.

horoskopastroLev - Co vám v tomto týdnu půjde ztuha, to se nesnažte za každou cenu prosadit.

horoskopastroRak - Sváteční pondělí si užijte v dobré společnosti, pokud možno bez členů rodiny.

horoskopastroRak - Když vás něco rozčílí, raději počítejte a nereagujte přehnaně.

horoskopastroRak - Koncem dubna můžete prožívat nějaký milostný románek. Nezapomeňte ale na praktické důsledky všeho, co děláte.

oldMám pro vás pohodový rozhovor s muzikálovým hercem Oldřichem Smyslem, který vám prozradí, jak se těší na nové nastudování muzikálu Krysař v Divadle Kalich.

horoskopastroRyby - V pondělí si nenechte ujít příležitost obdarovat a potěšit někoho blízkého.

merjunČerven sám o sobě přináší vibraci č. 6 (Vibrace čísla šest člověka staví před mnoho možností volby, které teď budou podrobeny zkoušce.

makriz2V dnešním rozhovoru se dočtete, co muzikálové herečce a zpěvačce Marii Křížové dala účast v televizní show, a jak se chystá na hlavní roli Agnes v novém nastudování muzikálu Krysař.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300