Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

V původní zástavbě pražského Karlína nově najdete další místo, kde se dají "ulovit" krásné kousky nejen do šatníku - Valér. Jeho mottem je "elegance, nadčasovost a originalita" a tu vám bude přinášet v podobě rukodělných výrobků od českých a v Česku žijících autorů.

   vale

V zrekonstruovaném atraktivním prostoru v blízkosti karlínského kostela si můžete prohlédnout širokou škálu výrobků od oděvů přes módní doplňky až po šperky. Ke kamenným zdem a obloukové klenbě ladí i sortiment blízký vintage, slow fashion, upcyclingu či retro stylu. Na své si tu přijdou i muži, zvláště pak milovníci elegantního stylu. Galerie se snaží ukázat rukodělnou tvorbu jako designovou záležitost schopnou uspokojit i náročného zákazníka a klade důraz na unikátnost prodávaného zboží. Budete se moci přesvědčit nejen o kvalitě výrobků, ale rovněž se dozvědět i pár zajímavých informací o jejich tvůrcích.

   vale1

A proč se ze všech designových obchodů vydat zrovna do Valéru? Pro příjemnou atmosféru ve vintage stylu a pro jedinečné výrobky, které nikde jinde neseženete - přinejmenším v Praze.

   vale2

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300