Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Pro ty co se ještě rozhodují, co nakoupit za dárky pod stromeček mám pro vás jeden denim tip. Potěšte vyladěnými kultovními kousky značky Levis, co udávají styl a potěší jako dokonalý nadčasový dárek.

   levvanoce 3

Skvělým dárkem může být džínová bunda. Tento historicky první střih „Trucker Jacket" z roku 1962 se stal opravdovou, nesmrtelnou ikonou. Můžete ji vrstvit, použít místo svetru pod bundu či kabát, nebo si pořídit zateplenou verzi. Tzv. Sherpa je džíska podšitá kožíškem, v nabídce jsou i vlněné kárované verze. Nebo džínové bundy zateplené husím peřím jsou dokonale zpracované, lehké a skladné a stylově zahřejí. Navíc je můžete doladit nášivkou, špendlíky a plackami nebo monogramem.

   levvanoce 1

Klasika nejklasičtější, která by neměla chybět v žádném šatníku, jsou džíny 501®. Nejznámější a nejkultovnější džíny jsou nyní i ze strečového denimu. Ideální pro ty, kteří hledají pohodlí i originalitu. Pro rebely jsou tu znovuzrozené džíny 505™C. Střih původně z roku 1967, z éry punkerů, pop artu, graffiti a rockových hvězd... Vypadají zatraceně cool. Darovat můžete i další ikonické kousky.

Dárkem z Levi's® Storu určitě neuděláte chybu.

   levvanoce 2

   levvanoce 1

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300