Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Dneska mám pro vás módní fotoreport k první kolekci z přehlídky, kterou navrhla modelka Andrea Verešová. Celou kolekci s názvem Black Eve připravila s kamarádkou módní návrhářkou Zuzanou Lešák Černou.

   andre

Andrea si už dlouho toužila vytvořit vlastní linii a nahlédnout tak do světa módy z druhé strany než jenom z přehlídkového mola.

   andre1

"Je to pro mě velká výzva, ale hrozně mě to baví. Sama jsem měla pocit, že mi chybí v šatníku dost originálních, ale univerzálních šatů, které bych využila jak na moderování, tak třeba na večeři. A z výsledku jsem sama nadšená," řekla Andrea Verešová.

   andre2

Zuzana její nápady převedla do reálné podoby. Od toho co opravdu může být funkční až po nereálné nápady nebo úplné nesmysly.

   andre3

Šaty z kolekce Andrey Verešové a Zuzany Lešák Černé můžou být vaše už od dvou tisíc. Kdo chce třeba večerní šaty tak jejich cena je kolem patnácti tisíc. Z každých šatů jde část peněz do Nadačního fondu Andrey Verešové pro děti ze sociálně slabších rodin a to si myslím, že je super. Uděláte si radost a ještě pomůžete dobré věci.

   andre5

První módní show sklidila obrovský aplaus. A modely Andrey Verešové a Zuzany Lešák Černé předvedla řada známých krásek v čele s manželkou Vaška Noida Bárty Gabrielou Dvořákovou a finalistkami České Miss Kateřinou Votavovou a Veronikou Kašákovou.

   andre6

Odkaz : Black Eve

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300