Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Moda

botDo jarní kolekce se dostalo celkem dvanáct nových modelů, každý opět s individuálním názvem a příběhem. Šest jich náleží k tvarové řadě CLASSIC, která vychází z ikonického modelu z roku 1966.

pan4Máme skvělou zprávu pro všechny milovnice jara! I když venku to na jaro ještě moc nevypadá, Pandora už měsíc prodává svojí jarní kolekci 2015.

prfasdubNezávislá Móda, šperky a design zaplní od pátku 24 do soboty 25.dubna haly 13 a 40 Holešovické Tržnice v Praze.

magsoAktuální nabídku německé módní a lifestylové značky s.Oliver si můžete třeba u kávy pohodlně prohlédnout v dubnovém vydání Fashion Magazínu s.Oliver.

busOblíbený výrobce outdoorového, expedičního a cestovatelského oblečení, značka Bushman obléká zaměstnance pražské ZOO.

bandnahPatrně se zatím nejkontroverznější reklamní kampaní přichází česká společnost BANDI VAMOS – Pánské obleky BANDI, jejíž pobočky najdou zákazníci po celé republice.

luxol2Čisté linie a vysoce kvalitní materiály různých povrchových úprav a textur upřednostnili návrháři u kolekcí vysoce elegantní řady s.Oliver PREMIUM.

laneMódní řetězec Lane Bryant představil novou jarní kampaň s názvem „I'm No Angel"

kabautProdejna Multibrand Havířska 3, nově rozšiřuje svůj sortiment o kabelku CarinaBag od italské značky Braccialini.

Roman Šolc 1Máte ve skříni staré šaty a nevíte, co s nimi? Zdá se vám vaše garderoba příliš obyčejná? Dejte ji novou tvář.

Roman Šolc 2Máte ve skříni staré šaty a nevíte, co s nimi? Zdá se vám vaše garderoba příliš obyčejná? Dejte ji novou tvář.

sden4Volnočasová urban řada s.Oliver DENIM, zdůrazňující kvalitní materiály, finální úpravy džínoviny, ležérnost, opraný a bělený vzhled nebo záměrné vintage prvky.

lethm4Každý z nás už vyhlíží lepší počasí ( sněhu už bylo dost ), aby mohl v klidu vyndat ze skříně letní oblečení.

nahaSmysl pro krásu, síla zážitku a vášeň pro vše krásné, co život přináší, daly vzniknout příběhu rodinného klenotnictví jménem HALADA, jehož úspěch je postaven na tradičních hodnotách.

dopol2Celkem pět nosných témat se promítá v nabídce módních doplňků s.Oliver pro letošní jaro a léto.

kabelOriginální a stylové kabelky.

bla2Španělská modelka Blanca Padilla nafotila reklamní kampaň pro módní značku Zara.

blacSlavná motocyklová značka Harley-Davidson boří svou kolekcí oblečení Black Label, spjatou s motocykly řady Dark Custom, zažité mýty!

LsanLevi's® a San Francisko... Domovské město značky inspirovalo novou kolekci – mlhy valící se od pláže Ocean Beach, graffiti na zdech čtvrti Mission, horníci, hippies, rytmy minulosti i technologie současnosti.

oljar3Přestože se v jarních a letních kolekcích řady s.Oliver postupně promítá šest různých témat, móda je především smyslná a pohodlná.

jan1Asi jste ještě neslyšely o blogerce Janni Delér. Je to švédská módní ikona, která svými fotografiemi diktuje styl oblékání.

bazbarNově v nádherném a originálním prostoru ERA SVĚTA na Jungmannově náměstí! Čeká na vás opět halda oblečení, šperků, doplňků, obuvi, kosmetiky, tašek a mnohého dalšího.

zahatyPerly nejrůznějších druhů, barev, tvarů a velikostí, od sladkovodních přes mořské perly Akoya až po exotické tmavé tahitské perly nebo elegantní a vzácné perly jižních moří...

aljarS přicházejícím jarem začínáme pomalu ale jistě odkládat jednotlivé vrstvy oblečení.

kolV polovině května se v Praze uskuteční 17. ročník International Prague Tattoo Convention.

jeanblePřichází jaro a s ním i vhodná doba na obměnu nebo vylepšení šatníku.

djar3Kabelky firmy DKNY, kterou v roce 1988 založila americká návrhářka Donna Karan, jsou určeny všem, kteří hledají kvalitní zpracování a také aktuální design, které je budou věrně provázet každým dnem.

Fashiondays.cz Pepe Jeans London 1399KcZvonové, úzké a přiléhavé, s ležérně obnošeným vzhledem či trendovými prostřihy. Rifle na mnoho způsobů tvoří základ šatníku už řadu let.

prcha2Známý citát říká, že šaty dělají člověka. Máte-li na sobě originální oděv ruční výroby, nejste prostě tuctovka, ale jedinečná osobnost s vlastními názory a představami.

limNejvětší open-air výstava autorské tvorby u nás, Dyzajn market, přichází s limitovanou kolekcí výrobků, které pro ni exkluzivně vyrobilo 18 českých a slovenských designerů. „Limitovka je naše malá oslava jara.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300