Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Šperky jsou chloubou každé ženy a není se čemu divit, když dokáží podtrhnout jedinečnost, křehkost a krásu každé dívky. Šperky jsou odpradávna zahaleny tajemstvím a vyjádřením luxusu. Po kterých špercích vlastně ženy touží?

      dianausnice

Diamantové náušnice
Už krásná Marilyn Monroe tvrdila, že diamanty jsou nejlepším přítelem ženy. Měla určitě pravdu, neboť diamantové náušnice jsou šperkem, který si přeje každá žena. S takovým dárkem se rozhodně nespletete a navíc se jedná i o zajímavou formu investice. Dámy pro změnu ocení, že se náušnice hodí ke každému outfitu.

Perlové šperky
Perly jsou elegantním doplňkem k večerním šatům a hodí se tedy ke slavnostním příležitostem. Každá dáma nám dá za pravdu, že není krásnější kombinace než dlouhé večerní šaty a perlový náhrdelník! Perlové šperky jsou nadčasovým doplňkem a navíc se vyskytují v různých barvách i tvarech, takže vyhoví kritickému oku každé ženy.

Zásnubní prsten s diamantem
Žádost o ruku je důležitým okamžikem v životě ženy a každá má o takové chvíli různé romantické představy. Jedno je však spojuje, a to krásný zásnubní prsten s diamantem, který vyjadřuje, jak moc si muž své drahé polovičky váží. Ovšem výběr toho správného zásnubního prstenu je trochu věda, protože dámy mají o ideálním prstýnku různé představy.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300