Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Mám pro vás další tip, kde můžete nakoupit originální dárky pod stromeček nebo si jenom tak udělat radost. Tři oživené průmyslové objekty Prahy 7 pořádají vánoční trhy s názvem Triangl. Továrna, Vnitroblock a MINT nabídnou hlavně designovou módu nebo šperky, ale i delikatesy, doplňky nebo květiny.

   trig4

Továrna
V Továrně v pátek Triangl odstartuje. Trhy tu budou trvat až do neděle a nabídnou pestrý doprovodný program. Zažijete recyklační workshopy, soutěž ve skákání gumy, přehlídku Custom Motorbikes, prohlídku Dolních Holešovic, přednášky spojené s revitalizací opuštěných prostor, koncerty kapel působících na Praze 7 a filmové projekce související s udržitelností. Nakoupit bude možné šperky, batohy, hračky, kosmetiku nebo květiny, ale také nábytek nebo kamna.

   trig1

MINT
V rámci Trianglu se dále v areálu Pražské tržnice, konkrétně v hale č. 13, odehraje 3. prosince další pravidelný sobotní trh MINT: Weekend Market. Ten opět nabídne výběr čtyřiceti prodejců z oblasti módy, šperků, designu a delikates. Doporučit můžeme např. Ateliér MIK - showroom tří mladých designérů, značku Čarbičková - extravagantní a indiánské šperky a doplňky, a pro labužníky Poctivou polévku, která zahřeje i vegany nebo bezlepkáře. Na workshopu Kosmetika hrou si budete moct vyrobit bio kosmetiku, pro nejmenší bude k dispozici dětský koutek. Na stejném místě se 4. prosince bude konat trh s udržitelnou módou a designem – Sustainability Day, tedy festival udržitelného životního stylu. Druhý ročník festivalu udržitelného životního stylu nabídne DIY workshopy, výrobu adventních věnců, domácí kosmetiky, raw a veganské cukroví, české tradiční a ekologické produkty a dárky, spoustu jídla, kávy, čaje a DJ's. Součástí programu bude i vaření Disco Soup se Slow Food Youth Network, dokument Before the Flood od 14:00 a 17:00, virtuální realita 360° a pohled na současnou situaci na Arktidě.

   trig

Vnitroblock
Během celého víkendu pak bude otevřený Vnitroblock, který vytvoří společné místo a útočiště pro všechny kreativní duše a spojí milovníky tance, módy, jídla, hudby, divadla a dalších druhů umění a kultury vůbec. Bude zde galerie mladých designérů a showroom lokálních a středoevropských módních značek.

   trig3

KDY: 2. – 4. prosince 2016
KDE: Triangl @ Továrna, Dělnická 63 | Vnitroblock, Tusarova 31 | MINT, Hala 13 v Pražské tržnici

   trig2

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300