Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Pro ty z vás, kteří si pamatujete na první Triangl, který před Vánocemi propojil tři kulturní místa v Holešovicích, mám super zprávu. Na konci května se chystá jarní pokračování.

   tria1

Koncept zůstane stejný, změní se pouze náplň. Otevřou se brány tří objektů, MINT: Weekend Market, Vnitroblock, Továrna, které poskytnou místo pro setkání příznivců módy, designu, kreativity a tance. A taky proto, aby daly prostor pro prezentaci nejen zkušenějším, ale i začínajícím designérům.

Po celý den se můžete v Továrně těšit na DIY Fest, který jde na ruku všem tvořivým kreativcům. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet řezání skla, malování na smaltované hrnky nebo lití truhlíků z betonu. Na MINT: Weekend Marketu vás čeká trh s designem a několika workshopy a ve Vnitroblocku bude kromě každodenně otevřené kavárny a concept storu s produkty převážně českých designérů přichystaný i doprovodný program v podobě kapely Camões house band duo a taneční show. Do toho se samozřejmě dobře najíte a osvěžíte u několika pop-up kuchyní a food trucků.

KDY: 27. 5. od 9:00 do 18:00
KDE: MINT: Weekend Market (Bubenské nábřeží 306/13, hala č. 13), Továrna (Dělnická 63) a Vnitroblock (Tusarova 31)
ODKAZ: Triangl

   tria

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300