Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Dneska mám pro vás pozvánku na jeden z nejosobitějších nezávislých trhů, který již po osmnácté pozve milovníky módy, designu i vybraných delikates k nákupům, zábavě, setkávání a inspiraci.

   mindup1

Bude to vlastně taková malá oslava plnoletosti, která proběhne už tento víkend v jedinečných podzemních prostorách DUP39.

A no co se můžeme těšit. Mezi vystavujícími potkáme například ACID-DESIGN, LA KLARA, SAMOURAI DESIGN, BIORYTHME, BODLINE, NATURE ID, HEROES COSMETICS, TIME WOOD, KAISER FRANZ, ANAANI, WE ARE ABLE, VGNOTES, FROU FROU, SOCKSINBOX, HURA nebo DON WOOD. A přihrnou se i zahraniční značky, především z Maďarska a sem tam někdo z Rakouska a Slovenska.

   mindup2

Nás co navštěvujeme MINT trhy pravidelně, nepřekvapí atmosféra, kde si užijete i spousty hudby a někdy i trochu punku. Pro ostatní co si přijdou užít atmosféru poprvé a snadno vplují mezi stánky s autorskou módou, doplňky, lokálními potravinami, designem, knihami i domácí kosmetikou, věřím, že se jim trhy budou líbit a odnesou si nějaký originální autorský kousek domů.

   mindup3

KDY: 29.4. – 30.4. 2017
KDE: DUP39
ODKAZ: MINT: Prague Fashion Market

   mindup

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300