Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

V sobotu se uskuteční už osmý minidyzajn a znovu se bude konat na neobvyklém místě. Tentokrát v nádherných zahradách Anežského kláštera, kde se nám představí 40 domácích i zahraničních tvůrců.

   anezdyz9

Tyhle ty menší dyzajny jsou celkem fajn i, když lidí je zde jako na velkém takže plno, ale je větší možnost si osobně promluvit přímo s dyzajnérem. Je to takové víc osobní aspoň pro mě. A je přeci fajn koupit si originál a ještě si o něm promluvit s jeho tvůrcem.

   anezdyz6

Na minidyzajnu se můžeš potkat s osvětovou chemickou inženýrkou Anetou, která vyrábí přírodní deodoranty, krémy a balzámy na rty pod názvem Biorythme. Dále se seznámíte s Annou, která tká úžasné šály a modrotiskové oblečení. Pohodlné, nositelné i elegantní oblečení vám nabídnou návrhářky Kateřina alias TATE a Klára - La Klara. Setkáte se i s jelínky a laněmi značky DEERS. Mužských zástupců mezi designéry není mnoho, i přesto se z jedním z nich poznáte osobně. Bude to Lubor Baum se svými stříbrnými šperky inovativního zpracování a minimalistických tvarů.

   anezdyz7

O doprovodný program se postará vystoupení Tanity & Mišuty, TBeeGirls a DJ Kleøpat. Nebude chybět ani občerstvení a výborná káva připravená baristy z ILoveEspresso a dobroty od 1. pražské delikatesní.

   anezdyz8

Udělejte si na sobotní odpoledne čas a přijďte strávit klidné odpoledne v přítomnosti kreativních lidí, určitě vám to vnukne nejeden nápad co o prázdninách (s)tvořit.

KDY: 17. 6. 2017, od 12.00 - 19.00 hodin
KDE: zahrady Anežského kláštera
ODKAZ: Dyzajn market

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300