Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Pokud si chcete užít pohodovou sobotu tak mám pro vás tip na další minidyzajn. Pro mě jsou tyto akce samozřejmě spojený s nakupováním, ale minidyzajn má trochu jiné kouzlo. Můžeš se potkat s omezeným počtem tvůrců a tak je detailněji poznat a sblížit se s jejich tvorbou.

   dizkn

Představí se dvacet tvůrců a autorů s, kterými můžeš promluvit o jejich tvorbě a blíž se seznámit s jejich výrobky. Je docela fajn poslechnout si příběh jak vzniknul zrovna ten výrobek, který si odneseš domu. Já k nim mát potom trochu jiný vztah než k těm, které si koupíš v nějakém řetězci.

Když nechceš jenom nakupovat, budeš mít možnost zúčastnit se dvou workshopů, které budou tematicky založené. Na jednom si budeš moct potisknout hrníček veršem, slovem nebo jenom písmenem, podle vlastní kreativity. Na druhém budeš mít možnost poznat techniku vazby sešitů, které si budete moci sami dozdobit dle libosti.

   dizkn1

Akce se koná v Knihovně Václava Havla, kde organizátoři připravili i čtení z jeho zásadních textů: Zahradní slavnost, Dopisy Olze a Moc bezmocných.

V kavárně si budeš moct vychutnat kávu I Love Espresso speciálně vytvořenou na tuto příležitost. Celé odpoledne se můžeš nechat inspirovat, tvořit, naslouchat nebo jen s obdivem prožívat atmosféru minidyzajnu a uvidíš, že si řekneš, že takový den za to stál.

   dizkn2

KDY: 18. 2. 2017 od 12.00 - 19.00 hodin
KDE: Knihovna Václava Havla, Ostrovní, Praze 1

Odkaz: #minidyzajn

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300