Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Týden módy v naší metropoli. Tak na tuto akci se těší snad každý, pro koho móda něco znamená nebo má s módou cokoliv dočinění. Jedná se o největší módní událost v České republice. Bude to velká módní show, kde budete mít možnost navštívit přehlídky, ale připraven i velký doprovodný program. Praha na týden ožije designem a módou.

   fw1
Mercedes-Benz Prague Fashion Week představí mimo jiné vůbec první přehlídku vysoké krejčoviny, tzv. haute couture v České republice.

Svou jarní kolekci představí italský designér Francesco Scognamiglio. Jeho rafinované róby patří mezi ten nejokázalejší luxus, jaký móda nabízí. Scognamigliovy jedinečné kreace, jako róby utkané ze zlatých vláken či kompletně pošité Swarovského křišťály, s oblibou nosí také nejpopulárnější osobnosti z řad mezinárodních celebrit v čele s Madonnou, Rihannou či Lady Gaga.
Během čtyř přehlídkových dnů svou tvorbu v Kotvě předvede 15 vrcholných osobností současné české oděvní scény. Všichni designéři premiérově představí své kolekce na sezónu podzim/zima 2017.

Přehlídkový program pražského týdne módy doplní oblíbený doprovodný program. Nebude chybět oblíbený víkendový festival udržitelné módy, autorské výstavy a prodejní akce v módních buticích a galeriích a také módně-právní seminář.

Mercedes-Benz Prague Fashion, kdo nezažije neuvěří.
KDY: 18.3. - 21.3.
KDE: Kotva - 3. patro (vchod z Rybné ulice)

   fw

Odkaz: Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300