Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Mám pro vás další tip na akci s názvem LEMARKET. Jde o moderní tržiště s nabídkou originálních výrobků českých a slovenských značek. Kde si ve dvou dnech můžete nakoupit nebo se jenom kochat krásou pohledem na výrobky více než stovky lokálních tvůrců.

   jarlem4

Dřívější ročníky se tradičně konaly v Galerii Mánes, kde i letos bude část a druhá část se nově představí v nově otevřeném coworkingovém prostoru Opero v samém srdci Prahy.

   jarlem3

Kde se otevřou mini obchůdky, pečlivě vybraných českých a slovenských značek módy, kosmetiky, dětských hraček, pánských doplňku, jídla a mnoho dalšího. Můžete se těšit například na originální šperky 27 JEWELRY, (nejen) oblečení brněnské značky Huhů, přírodní mýdla Mylo. Gurmány potěší domácí pečené müsli Janova Pec, přírodní české marmelády Marmeládová zahrada nebo domácí paštiky Čongrády.

   jarlem5

Přijďte si koupit krásné dárky, ale také se osobně poznat s tvůrci, užít si kulturní program, ochutnat gurmánské laskominy a vychutnat si příjemné chvíle po boku svých přátel či rodiny.

   jarlem6

KDY: 20. – 21. 5. 2017
KDE: Galerie Mánes & Opero
Odkaz: LEMARKET

   jarlem2

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300