Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Mám pro vás tip na další originální nákupy. Příští víkend se uskuteční další Dyzajn market a poprvé se bude konat kromě náměstí Václava Havla i uvnitř v přilehlé provozní budově Národního divadla.

   dyzjaro3

Takže nás čeká trochu změna a pro hodně z nás i možnost podívat se do Národního divadla trochu jinam a jinak. Díky re-designérské značce TRAVERSA se organizátoři pokusí na první pohled "nehostinné" přízemí vybydlené budovy tématicky ztvárnit a rozšířit tak akci i do vnitřních prostor. Zde bude umístěno 15 top designérů, z nichž jsou 4 nominováni na vysoké designérské ocenění Czech Grand Design.

   dyzjaro   dyzjaro1

Můžete se těšit i na akci, která provázela i předešlé Dyzajny tzv. Limitovku. Jedná se o limitovaný výběr konkrétních kusů od hrstky dyzajnérů. V kterých se vám představí samotní organizátoři Dyzajn marketu. Takže nás asi čeká tak trochu jiné a hodně zajímavé pojetí této akce.

Designér a fotograf Tomáš Polák, zdokumentoval vše jak samotní organizátoři přímo na sobě na vlastní kůži, předvedli dyzajnové kousky. Takže proto název Jdeme s kůží na trh.

   dyzjaro4   dyzjaro5

KDY: 18.3 – 19.3. 2017

Odkaz: Dyzajn market

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300