Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Pražská tržnice se mění a od té doby co se zde začali pořádat designové trhy, jsem si sem našla už párkrát cestu. V hale číslo 13 startuje první březnovou sobotu další ročník MINT market. Designový trh s autorskou módou, šperky, doplňky a delikatesami inspirovaný londýnskými trhy Camden Town na, kterém se představí s jarní kolekcí český umělci a designeři.

   minbr1

Holky když v březnu zavítáte na MINT market, můžete se těšit například na Vinyl&Books&Retro Gallery - putovní antikvariát s knihami, gramofonovými deskami a retro doplňky. Svou nabídku přinese i česká designová značka Lovemusic se svěžími a krásnými kabelkami a náušnicemi nebo ze streetwearové scény značka PLAZMA LAB spojená s funky digitálním designem. Naopak něžnost vnese do jarní nabídky Design by Lucie se šperky s říčními perlami, stříbrem a krystaly nebo šperky Laboka ze dřeva a skla, které probouzejí kreativitu a mnoho dalších umělců.

   minbr7
Součástí MINT marketu je také kavárna, občerstvení a bohatý doprovodný program. V březnu budete moct ochutnat víno z Vinařství David Chocholatý nebo vyzkoušet orientální kuchyni z Občerstvení Huong Ví Viet.

   minbr6

Návštěva MINT marketu by neměla být jenom o nakupování, měla by pro vás nebo vaší rodinu a pro vaše smysly přinést autentický zážitek.

KDY: od 4.března každou sobotu od 9 do 18 hodin
KDE: Pražská tržnice, Bubenské nábřeží 306/13, hala číslo 13

   minbr

Odkaz: MINT market

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300